29.12
2017

Mersin Sigortalı şehir içi taşımacılık

Mersin Sigortalı Şehir içi Taşımacılık Fırat Asansörlü Nakliye Hizmetleri

Şehir içi ev taşıma sistemleri Fırat Nakliyat ile Güvenli ve Hızlı yapılması yanında profesyonel personeller ile yapılmaktadır. Özellikle şehir içinde fiyatların düşük olması sebebi ile çoğu nakliye şirketi deneyimsiz ve vasıfsız insanlar ile bu zorlu hizmeti sağlamaya çalışmakta. Lakin evden eve taşımacılık deneyimli uzman kişiler tarafından yapılmalı aksi takdirde maddi açıdan büyük zararlar ile karşılaşılmaktadır. Özellikle evinizi taşıtırken şirketlere sormanız gereken en önemli 3 soru olmalıdır. Ambalaj Teknikleri, Çalışanların Kadrolu olup olmadığı, sigorta poliçesi kesip kesmediğini sorunuz.

Ambalaj tekniklerin önemi mobilya ve beyaz eşyalarınızın taşınırken yükleme ve teslimat edilecek yeni evinize kadar sorunsuz taşınması için çok önemli.Yeni ambalaj ürünleri havalı pat pat olduğuna dikkat ediniz. Bu ambalaj ürünleri çarpmalara ve sürtünmeler karşı mukavemeti çok yüksektir.

Çalışanların devamlı olması yükleme ve indirme esnasındaki personellerin aynı kişiler demektir. Yükleyici kişiler indirme esnasında neyin nerede olduğunu bildiği için düzenli bir şekilde nakliye süreci yaşanır.

Sigorta hizmeti de hayatımızın her alanında müşterilerin ticaret ortamında güvende olmasını sağlayan yazılı en önemli evrak olması sebebi ile önemi çok büyüktür. Adalet sistemi yazılı evraklara dayalı sistemlerde imzalı evraklar yaşayacağınız sorunlar karşısında sizleri güvence altına almaktadır.

Fırat Şehir içi ve Şehirlerarası Asansörlü Taşımacılık sizlere kaliteli hizmetler konusunda Türkiye’nin her iline bu hizmeti vermekteyiz.

26.12
2017

Evden Eve Nakliye Şirketi

Evden Eve Nakliye Şirketi Mersin Fırat Şehir içi ve Şehirler arası Profesyonel ve Sigortalı Taşımacılık Hizmetleri

Ev taşımak özen itina ve dikkat ister, deneyim ister, güven ister, istenilen tarih içinde yüklenme ve teslimat gerektirir. Bu maddelere uyan ve sizlerin memnuniyetini göz önünde tutan nakliye firmaları ile çalışmanız sizlerin faydasına olacaktır. Günümüzde elimizle sayamadığımız kadar şirket bulunmakta. Bunların çoğu ya korsan çalışan belgesiz firma yada saymış olduğum prosedürleri eksik yerine getiren şirketlerdir. Sizler eğer ki bu tip şirketler ile çalışırsanız nakliye esnası süreci içerisinde başınızı ağrıtıcı durumlarla karşılaşmanız içten bile olmaz.

Fırat Evden Eve olarak özellikle paketleme ve ambalaj konusunda çok titizlikle davrandığımızı değerli eşyalarınıza en ufak zarar ziyan oluşmadan sizlere istediğiniz noktaya taşımaktayız. Güler yüzlü ahlaki değerlere ve gizliliğe önem veren uzman personellerimiz sizlere daima en iyi profesyonel hizmeti sağlamaktadır. Fırat Evden Eve sistemsel taşımacılık hizmetleri konusunda kendi sınıfında lider şirketler arasında bulunmaktan gururu içerisindedir.

Ev sakinlerinin taşınırken çok sıkıntılı bir durumun içerisinde olduğunun bilincinde olup; özellikle mutfak araç gereçlerini tek tek sararak ambalajını yapmak ta mobilyalarınızı önce streçliyip sonradan ise pat pat ambalajları ile güzelce taşınacak hale uygun güvenli paketlenmesini yapmaktayız.

Bizler Mersin ilimiz başta olmak üzere ve titiz ve güvenli ev nakliye sistemlerini Türkiye’nin bütün illerine aynı şekilde sunumunu gerçekleştirmekteyiz. Bizler ile ekonomik,  sigortalı, uygun paket sistemi, garantili, hızlı bir şekilde faydalanmak için sadece bizleri aramanız yeterli, sizlere ücretsiz keşif hizmetinde bulunmaktayız.

10.12
2017

Evden Eve Hizmetleri

Evden Eve Hizmetlerimiz içinde paketleme, sigortalama, istenilen tarihlerde yükleme &  boşaltma, Profesyonel Ekip tüm bunlar tek paket içinde sizlere sunulmaktadır.
Evden Eve Firmaları sektör içinde bir birileri ile olan rekabetleri ev sahiplerine birçok avantajları beraberinde getirmektedir. Rekabetten dolayı taşıma fiyatları ve servis içindeki sunulan paketleme, depolama, ekipler, kullanılan araçlar isteğe uygun değişim göstermektedir.
Özelikle maliyetleri düşürmek ev sahiplerine nakliye yükünü azaltmak için şehirler-arası ev nakliyesinde uzun araçlar kullanılmaktadır. Böylelikle birkaç ev beraber taşındığından yol maliyeti azaldığından ev sahiplerine ucuz taşınma fırsatları beraberinde getirmektedir.

Bizler Evden Eve şirketi olarak uygun profesyonel nakliye hizmetleri ile birlikte güvenli kaliteli taşımaları da beraberinde sizlere sunuyoruz.
Mersin ilimizin bu hizmetleri sunan ilk 5 firması olarak sizlere Türkiye’nin her iline, illere bağlı ilçelere dahil günün her saati bu hizmeti vermekteyiz.

03.12
2017

ev taşıma şirketleri

Ev taşıma şirketleri Mersin ilimiz başta olmak üzere Türkiye’nin her ilinde sayıları her geçen gün artmaktadır. Eskiden beri gelen sistemlerin yerine teknolojik ürünlerin verdiği pratik nakliyecilik hizmetler insanlarımızın daha rahat ev veya il değiştirmesinde rol oynamaktadır. Özellikle ev kadınları ev taşıma konusunda tereddütte kalmaktadır. Bunun en büyük sebebi ise bilindiği evi toplamak, mobilyaların sorunsuz sökülmesi ve taşınması, yeni evin detaylı temizliği, taşınan eşyaların yerine konulması taşınmayı düşünen ailelere büyük sıkıntılar yaşatmaktadır. Ev Taşıma Şirketleri sizler için artık paket hizmetlerle her şeyi çok kolay ve güvenli bir hale dönüştürmektedir.

Ev taşıma personelleri sizlerin yapması gereken ev içindeki tüm işlemleri planlı ve titiz bir şekilde daha hızlı bir şekilde derleyip toparlamaktadır. Size kalan değerli ve özel eşyalarınızı toplamak geriye kalan tüm işlemi bizler sigortalı bir şekilde yapmaktayız. Ev taşıma şirketlerinin en önemli değeri ise oluşabilecek tüm zararları karşılamakta olmasıdır.

25.11
2017

şehir içi evden eve taşımacılık

şehir içi evden eve taşımacılık Fırat Mersin Evden Eve A’dan, Z’ye sizlere profesyonel nakliye çözümleri üretmekle beraber en uygun taşıma fiyatı avantajlarını beraberinde sunmaktadır. Bizler ev taşıma konusunda yılların vermiş deneyim ve tecrübe ile sizlere güvenli, garantili, şehir içi başta olmak üzere Türkiye’nin her iline ev eşyalarınızı zamanında teslim ediyoruz. Bizleri diğer taşımacılık firmalarından ayıran en büyük farklılık ise; biz hizmet başında değil iş bitiminde sizlerden nakliye bedelini talep etmekteyiz. Bu da işimizi ne çok ciddiye aldığımız ve dikkatlice titizlikle işlerimizi yürüttüğüm üzün kanıtıdır.

Mersin başta olmak üzere şehir içi ev veya ofis, mağaza, eğitim kurumları, devlet kurumları, sergi ve panayırlara komple, parça, kargo sistemli uygun profesyonel nakliyecilik çözümlerini en uygun piyasa fiyatlarına en güvenli şekilde sunmaktayız.

23.11
2017

evden eve paketleme

Ev Taşırken Paketleme Çeşitleri Ev Eşyalarının Güvenli Taşınabilmesi için Çok önemli olduğundan dikkat edilmesi ve titizlikle yapılması gerekir. Fırat Nakliyat ambalaj ekipmanları hijyenik kişiye özel ambalajlar kullanılmaktadır.

Bizde işler planlı ve programlı uygulanır. Profesyonel nakliyecilik servislerimiz garantili ve ekonomik, en hızlı zaman da teslimat garantisi ile taşınmaktadır.

Paketleme çeşitleri arasında en çok kullanılan havalı pat pat ambalaj ve streç naylon, şişme fıçılar, karton ambalajlardır. Özellikle havalı pat pat ambalajlarla tüm mobilya, beyaz eşya ürünlerinizi sarıp bant ile güvence altına alıyoruz. Özellikle kutusu olan televizyon, buzdolabı, v.b eşyaların eski kutularına özenle yerleştirip taşıyoruz.

22.11
2017

taşıma evden eve

Taşıma Evden Eve Sektörü Teknolojik Gelişmelere Paralel Olarak Gelişmekte ve Ev Sahiplerinin Taşınma işlemine daha rahat ve güven içerisinde bina içerisine girmeden asansörlü olarak dışarıdan yükleme ve boşaltma şeklinde yapılmaktadır. Evden Eve Taşıma daha önceleri insan eliyle bina koridorlarından yapılmak zorunda olduğundan zaman olarak geç ve çoğu zaman özellikle büyük mobilyaların taşınması çok güçlükle yapılmaktaydı. Şimdi ise 25. kat a dek yükselebilen yük asansörü ile evin içresinde de-montajı yapılan ve ambalajlanan ev eşyalarınız özenle titiz bir şekilde taşınacak adrese ulaştırılmaktadır.

Taşıma Evden Eve Mersin şehir içi başta olmak üzere; Türkiye’nin bütün illerine aynı hizmeti, aynı kalitede diğer şirketlerden daha uygun fiyatlara taşıyoruz. Türkiye’nin en büyük ev taşıma şirketi değiliz; fakat biz işimizi severek yaptığımızdan her zaman en iyisini yapmaya gayret ve çabası içerisindeyiz. Sizlerde bizimle taşınmanın keyfi ve mutluluğunu yaşamak isterseniz bizi aramanız yeterli. Taşınma öncesi ekspertiz personelimiz sizleri ziyaret ederek nakliye öncesi ve nakliye günü  sizlere yapmanız gereken bilgileri, ev eşyaların listelenmesi, nakliyat günü ihtiyaç duyulacak paketleme, ambalaj ürünlerin listesi, eleman sayısını, ihtiyaç duyulan araç tipi belirlenir. En son ise bütün bunların sonunda nakliye bedeli de en sağlıklı şekilde çıkarılmış olur.

Türkiye’mizin Nakliye sektöründeki yükselen değeri Fırat Evden Eve özellikle şehirler arası ev taşımalarda çözüm ortakları ile sorunsuz kaliteli, güvenli nakliye hizmeti sunmaktadır.

21.11
2017

Ev taşıma

Ev taşıma Mersin  Evden Eve Profesyonel Taşımacılık, Kalite, Güven, Deneyimli Uzman Personel ile şehir içi başta olmak üzere Türkiye il, ilçe, köy, kasaba istediğiniz talep ettiğiniz her noktaya değerli ev eşyalarınızı uygun ambalaj ve paketleme sistemleri ile sigortalı olarak istediğiniz tarih içinde yükleme ve teslimat garantisi ile hizmet vermekteyiz. Bizler işimizi titiz ve sorumluluklarını dikkate alan ve her zaman daha iyisini yapmaya gayret ve çabası içerisindeyiz. Ev taşımak belki sizlere ilk bakışta basit bir hizmet olarak gelebilir. Lakin ev nakliye işi gizlilik ve dikkat gerektiren güvenilir firmalarla yapılması çok önemlidir.

Ev taşıma plan program dahilinde yapılması gereken nakliye hizmeti olduğundan taşıma hizmeti başlangıç ve bitiş teslimat süresince değerli ev sahiplerini bilgi akışı sağlanmaktadır. Ev nakliyesi işinde uzman personellerimiz arasında ambalajlama uzmanı, mobilya de-montaj ve montaj uzmanı, araca yükleme konusunda uzman bir eleman ve 2 personelde ev ile araç arasında taşınma işlemini yapmaktadır. Yüksek katlı ve asansör ile taşınması gereken daire nakliyelerinde ise yükleme ve boşaltma daha çabuk ve kolay olduğundan aradaki iki eleman biri araç içine diğeri ise yukarıda evin indirilmesine veya yüklenmesine yardımcı olur. Araç içindeki sizlere hizmet için gelen personel sayısı sabittir. Şoför arkadaşla beraber 6 kişilerdir.

Ayrıca Tüm müşterilerimize sunduğumuz işlemlerin tümünü sizlerin memnuniyeti ilkesi içinde yerine getirmekteyiz.

20.11
2017

mersin şehir içi nakliyat firmaları

Mersin şehir içi nakliyat firmalarına ulaşmak artık eskisi gibi çok zahmetli değil; teknoloji çağında insanlarımız artık istedikleri araç gereç veya hizmeti kapı kapı dolaşmadan, eşe dosta sormadan İnternet üzerinden çok rahat ulaşabilmektedir. Teknolojik ürünler veya hizmetler ne kadar çok basit ulaşılabilse de ister istemez sıkıntılı sorunlu durumlarla da karşılaşmak mümkün olmakta. Bu sebeple mersin şehir içi evden eve taşımacılık şirketleri araştırma yaparken dikkat etmeniz bir çok husus bulunmakta. Yalan bilgi veya korsan taşıma şirketlerine rastlamamak için ince detaya dikkat etmeniz gerekir. Ev Taşımak görünürde basit olarak görülebilir. Lakin en ufak hatalı paketleme veya ambalaj nakliye esnasında, taşınan adreste indirilirken zarar görebilir. Sizlere maddi ve manevi zararlar verilebilir. Bunları yaşamamak ve keyifli ve huzurlu bir ev nakliyesi süreci yaşamak tabiki sizlerin bulduğu hizmet aldığınız  şehir içi evden eve nakliyat firmalarına bağlıdır.

Fırat Nakliyat Yenişehir’de Bulunan Ofis Merkezimizle Mersin ve ilçeleri başta olmak üzere Türkiye’nin her noktasına Ev Eşyalarınızı en hızlı ve güvenli, sigortalı, uygun fiyat garantisi ile profesyonel ekiplerimizle istediğiniz an yükleme ve teslimat garantisi sunuyoruz. Bizler bu sektörde 16 yıllık deneyim ile sizlerin memnuniyeti için çaba göstermekte sizlere en iyisini sunmaya çalışmaktayız. Sizlerde bizlerle çalışmanın keyfini ve avantajlarını görmek istiyorsanız sizlere bir telefon kadar uzaktayız. Şehirler-arası ev taşımalarda bütün illerde bulunan taşıma çözüm ortaklarımızla sizlere kusursuz nakliyecilik sunuyoruz.

Şehir içi evden eve taşımacılık şirketleri arasında belgeli vizyonu sizlerin mutluluğu olan Fırat Nakliyat sizlere sigortalı ve ambalajlı taşıma hizmetleri vermeye devam etmektedir. Sizleri ofisimize bir kahve içmeye bekliyoruz.

18.11
2017

hızlı evden eve nakliye

Hızlı evden eve nakliye hizmetini bütün insanlarımız almak ister. Hızın yanında güvenli ve ekonomik olması da bizleri yakından ilgilendiren konular arasında olmalı. Hızlı evinizi taşıyayım derken istenmeyen zararlı durumlarla karşı karşıya kalmayınız. Oluşabilecek maddi zararları taşıtma yaptığınız firma ne derece güvenli ve diğer hizmetleri verdiği çok önemlidir Ev sahiplerinin bunlara dikkate alması sonrası için için sorunsuz stressiz bir nakliye süreci geçirmesine olanak sağlar.

Fırat Nakliyat’ta taşımacılık hizmeti; Hızlı, Ekonomik, Güvenli, Sigortalı Olarak Uzman Ev Taşıma işinde Profesyonel Kadrolu ve Sigortalı Personeller eşliğinde Sizlere Sıkıntı yada Sorun Yaşatmadan ve Geciktirme Yapmadan istediğiniz noktaya ulaştırmaktadır.

Sizlere Garanti Verdiğimiz En Önemli Nokta Değerli Ev Eşyalarınız Sorunsuz ve Güvenli Bir Şekilde Sizlere Doğa Koşulları Etkisine Bakılarak Ulaştırılabilecek En Maksimum Zamanda Sizlere Teslimat Yapılmaktadır.

Mersin Merkezde Bulunan Evden Eve Nakliyat Ofisimiz Türkiye’nin Bütün İllerinde Çözüm Ortaklarımızla Sizlere Kusursuz Sigortalı Taşımacılık Hizmeti Vermekteyiz.