10.09
2018

Mersin Ucuz Evden Eve

Mersin Ucuz Evden Eve

Farkı ise Kaliteli Güvenli Taşımacılık Fırat Ev Taşıma Hizmetleri;

Mersin merkez başta olmak üzere çevre ilçelerden şehir içi veya şehirlerarası evden eve taşıma şirketleri arasında sizlere profesyonel hizmeti en uygun fiyata sunacak; şirket olmanın ve bunu devam ettirmek için pratik nakliye çözümlerini sizlere sunmaktayız. Fırat Taşımacılık Nakliye Çözüm sistemlerinde asansörlü ve ambalajlı olarak; eşyalarınızın yüklenmesinden teslimatına dek sizlere titiz bir şekilde hizmet sağlamaktadır.

Çoğu halkımız evini taşımadan önce fiyat araştırması yaparlar. Fiyat ucuz olsun kaliteli ve güvenli nakliye hizmeti alayım düşüncesine sahiptirler. Her ürün ve eşyanın maddi bir değeri olduğu gibi; evden eve taşıma hizmet ininde şirketlere parasal konuda maliyeti olmaktadır. Kullanılan ambalaj ürünleri, işçilik, araç giderleri, sigorta giderleri, v.b giderler bulunmaktadır. Bunlar komple hesaplanır. Sizler firmanın güvenirliğine dikkat etmelisiniz. Çoğu nakliye şirketi özellikle oluşabilecek sorun veya zarar durumunda sizlere çok büyük sıkıntılar doğurabilir. Bunları yaşamamak için referansı olan evden evecilerle çalışmak sizlere avantaj sağlayacaktır.

05.09
2018

Ev Taşıma Firması

Ev Taşıma Firması Fırat Evden Eve

Fırat Evden Eve Taşıma Şehir içi ve Şehirlerarası Asansörlü Nakliyat Ailesi olarak Mersin başta olmak üzere Türkiye’nin her noktasına güvenli, ucuz, en hızlı bir şekilde hizmet  pratik çözümler ile 1974’ten bu yana sizlere kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Ev taşıma yanı sıra faaliyet alanlarımız içerisinde; ofis, fabrika, mağaza, hastane, okul, beyaz eşya, çeyiz, mobilya, parça eşya, depolama, asansör hizmeti, kiralık nakliye aracı hizmeti, kamu kurumları, ev araç gereçleri, insan gücü ihtiyacı olan değerli ev sahiplerine yardımcı oluyoruz.

Özmal ve Tedarikçi kiralık olan araç filomuzla sizlere en uygun taşıma modellerini sunarak; teknolojik tüm ürünleri sizlerin ev eşyalarınızın daha güvenli gidebilmesi için maksimum seviyede faydalanmaktayız.
Özellikle ambalaj teknikleri ev eşyaların yüklenmesi, taşınması sırasında zarar görmemesi için çok önemlidir.

01.09
2018

Evden Eve Fiyat Al

Evden eve fiyat al

mak  yada taşıtmak için çoğu zaman öncelikle birkaç firmayı arayarak bilgi sahibi olmaya çalışırız. Fırat Evden Eve Asansörlü Taşımacılık Nakliye Ailesi olarak özellikle özmal araçlarımızla gerektiğinde şehir içi olsun yada şehirlerarası ev nakliyatında tedarikçi zinciri ve taşıma ağımız okadar geniş yelpazede olması sizlere çok kısa süre içerisinde istediğiniz noktaya ev nakli konusunda pratik çözümler sunmaktayız.  Evden Eve görünüşte basit olsada gerçekte; en meşaketli lojistik dallarından biridir.

Evden Eve Fiyatı Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Can Alıcı Püf Noktalar;

1- Bulduğunuz Firmanın Güvenilir olması, taşımacılık işinde uzman profesyonel olmasına;
2- Özmal Araç Sahibi olup olmadığına, ofis merkezli olmasına, sigortalı taşıtıp taşımadığına,
3- ambalaj teknıkleri uygulması yeni nesil sistemler mi ona dikkat edilmeli, internet ortamındaki yorumlarına dikkat edilmeli,
4- çalışanların gündelik mi yoksa devamlı kadrolu elemanlar olduğuna dikkat edilmeli,

Bu önemli kriterleri taşıyan evden eve taşımacılık şirketi ile gönül rahatlıhı ile çalışabilirsiniz.

 

Evden Eve Nakliye Fiyatları Nasıl Hesaplanır ;

Her ev sahibi evini uygun fiyatlara taşıtmak ister; Lakin Ev Taşıma Fiyatlarımız Belli başlı standart ölçümle hesaplanarak yapılmaktadır. Buna en etkili olan ise; Ev eşya Yoğunluğu, Mesafe, Yükleme ve Teslimat Tarihleri fiyata etki etmektedir.

Müşteri istediği tarihte yükleme ve teslimat şartı isterse araç şahsa özel gieceği için araç ile ilgili maliyet hesabı o müşteriye mal olmaktadır. aynı güzergah üzerindeki yada aynı ilde bulunan müşterilerimize daha ucuz maliyet hesaplamak için uzun geniş nakliye araçlarımızla tek araçta 2 ev eşyası taşınabilmektedir. Böylelikle yol masrafları ikiye bölünmektedir. Buda Ev sahiplerine ekonomik taşıma fırsatı sunmaktadır.

30.08
2018

ev eşyası taşıma fiyatları

Ev Eşyası Taşıma Fiyatları ve Sistemleri

Evden Eve Garantili Taşıma Firmaları

Garanti, içinde bulunduğumuz dönemde hangi alanda olursa olsun birinci öncelikli konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Teknolojik aletlerden, evlere pek çok alanda garanti kavramı oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Bu kavramın öneminin farkına varan nakliye şirketleri de müşterilerine “‘garantili taşımacılık” hizmeti vermeye başlamışlardır. Evden eve garantili taşıma firmaları, taşıma esnasında eşyalara herhangi bir zarar gelmesi durumunda devreye girmektedir. Böyle bir durumda taşımacılık şirketi, zararı müşteriye ödemektedir. Dolayısıyla bu sistem, taşınacak pek çok insanın da yüzünü güldürmüş durumdadır.
Taşınmadan önce nakliyat şirketiyle taraf olarak imzalanan sigorta poliçesi kapsamında eşyalar bir güvence altına alınmaktadır. Türkiye’de bu şekilde hizmet veren evden eve nakliyat firmaları bulunmaktadır. Sektöründe tercih edilen bir firma olarak müşterilerimiz için garantili ve güvenilir hizmet sunan bir evden eve nakliye şirketiyiz.

Garantili Taşımacılığın Faydaları Nelerdir?

Özellikle asansör düzeneği ya da vinç kullanılmadan gerçekleştirilen nakliyat işlemlerinde eşyalara çoğu zaman istemeden de olsa zarar gelebilmektedir. Profesyonel ve alanında uzman kadrosuyla nakliye firmamız, evden eve nakliyatın ne kadar hassas ve özen gerektiren bir alan olduğunu bilmekte ve bu nedenle müşterilerine garantili taşıma olanağı sunmaktadır. Evden eve garantili taşıma firmaları arasında yer alan şirketimiz, her konuda müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi kendisine amaç olarak belirlemiştir.
Evden eve garantili taşıma firmaları, eşyanıza hiçbir zarar gelmemesini garanti etmekle birlikte eğer bir sorun olursa da zararı karşılamaya yönelik olarak bir politika belirlemiştir. Bu sebeple, herhangi bir güven problemi oluşmayacak, müşterinin hakları hukuk ve belgelerle güvence altına alınmış olacaktır. Eğer sizin de taşınma sırasında zarar gelmesinden korktuğunuz ya da bunu göze almadığınız bir eşyanız varsa evden eve garantili taşıma firmalarından faydalanabilirsiniz. Evden eve nakliyatın en önemli noktası, her ne kadar sürecin hızlı işlemesi gibi gözükse de hız çoğu zaman nakliyat firmalarının düşmanı olabilmektedir. Dolayısıyla, her şeyi başından düşünerek adım atıp, Fırat Nakliyat’ın garantili evden eve taşımacılık hizmetinden faydalanabilirsiniz. Taşımacılık sektörüne adını altın harflerle yazdıran firmamız, bu konuda da size en iyi hizmeti sunmaktadır.

28.08
2018

evden eve nakliye firmaları mersin

Evden Eve Nakliye Firmaları
Nakliyat firmaları; ev, işyeri, ofis ya da daha büyük alanların taşınma işlemini gerçekleştirmektedir. Günümüzde zaman kavramının oldukça önem kazandığı düşünüldüğünde taşınma işlemlerinin mümkün olduğunda süratli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Özellikle çalışan kişi ve kurumlar için taşınma işlemi hem maddi hem de manevi anlamda yorucu olmaktadır. Bu nedenle taşınmalar sorunsuz ve çabuk bir şekilde yapılmalıdır. Bu nedenle evden eve nakliyat firmaları yoğun talep görmektedir. Bu yoğun talep ise nakliyat firmalarının farklı hizmetler vermesini gerekli kılmıştır.
Nakliyat firması, taşınma işleminin en önemli unsurudur. Eşyaların güvenliği ve zamanın doğru kullanılması için nakliyat firması seçiminde bazı kriterlere dikkat edilmesi gerekmektedir.
Evden Eve Nakliye Firmalarının Önemi
Sorunsuz ve hızlı taşınmanın tek yolu iyi bir nakliyat firması ile çalışmaktadır. Bu nedenle özellikle işinde uzman ve birçok referansı bulunan firmaların tercih edilmesi, evinizin taşınma sürecini kolaylaştıracaktır. Evden eve nakliyat, profesyonel ekip ve kadrolar aracılığıyla gerçekleşmelidir. Profesyonel bir ekibe sahip olan firmaların seçilmesi, eşyaların zarar görmeden taşınmasını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra evden eve nakliye firmaları arasından seçim yaparken fiyat oldukça önemlidir. Cebinize zarar vermeyecek ve eşyaları en iyi şekilde taşıyacak bir şirket seçmelisiniz. Aksi takdirde taşınma işleminin maliyeti oldukça yüksek olabilmektedir. Fiyatı taşınmadan önce konuşmanız ve ek ücretlerin neler olduğunu öğrenmeniz sonradan yaşayabileceğiniz sıkıntıların önüne geçecektir.
Evden Eve Nakliye Firmalarının Diğer Hizmetleri
Evden eve nakliye firmaları günümüzde yoğun talep görmektedir. Yoğun talep ise firmaları, müşteri memnuniyetini önemseme ve artırma zorunluluğuna itmiştir. Bu durumun bir sonucu olarak nakliye şirketleri aynı zamanda marangoz, elektrik ve su tesisatçısı gibi hizmetleri de beraberinde verebilmektedir. Farklı hizmetler ek ücretlere tabi olsa da müşterilerin taşınma işlemlerini kolaylaştırmakta ve taşınmanın hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Ayrıca nakliye firmaları, daha güvenli taşımacılık gerçekleştirmek için eşyaları sigortalamaktadır.
Özellikle uzun yollarda oldukça faydalı bir uygulama olan sigortalama, eşyaların korunmasını en üst seviyeye çıkarmaktadır. Yüksek katlı yapılar için ise nakliye firmaları, asansör hizmeti vermektedir. Ayrıca ev yerleştirme, eşyaları ambalajlama, kolileme gibi hizmetlerde nakliye firmaları tarafından sağlanmaktadır. Bütün bu yöntemler ise nakliye firmalarına olan güveni arttırmakta ve yoğun talep meydana getirmektedir. İşinde uzman ve donanımlı çalışan kadrosu ile kaliteli ve güvenilir hizmet sunan bir evden eve nakliye şirketiyiz. Siz de güvenilir hizmet almak için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

13.08
2018

Ev Taşıma Sistemleri

Ev Taşıma Sistemleri

Ev taşımak, çoğu zaman taşınan kişiyi zahmete sokan ve oldukça yoran bir faaliyettir. Bu sebeple, insanlar iş yükünü hafifletmek amacıyla nakliyat şirketlerine başvurmaktadır. Evden eve nakliyat faaliyetini yürüten şirketlerin ev taşıma sistemleri farklılık gösterebilmektedir. Sadece nakliyenin haricinde başka hizmetlerle de müşterilerine servis veren nakliyat firmamız, bu alanda liderliği elinde bulundurmaktadır. Tanınan ve sektöründe tercih edilen bir firma olan ve her taşıdığı evde işinin hakkını veren firmamız, yalnızca bir nakliye şirketi değil; aynı zamanda müşterilerini memnun etme amacıyla pek çok hizmeti bir arada sunan bir nakliye şirketidir. Asansörlü ya da standart şekilde evden eve nakliyat hizmeti yürüten, taşıdığı sorumluğunun farkında olan bir evden eve nakliye şirketiyiz.

Ev Taşıma Sistemleri Nedir?

Ülkemizde pek çok nakliyat şirketi bulunmaktadır. Ancak bunlardan yalnızca pek azı özenli ve dikkatli bir nakliye hizmetini garanti etmektedir. Bu firmaların liderliğini üstlenen nakliye firmamız, uzman ve alanında deneyimli ekibi tarafından evden eve nakliyat işlerini gerçekleştirmektedir.

Ev taşıma sistemlerinden asansör, özellikle yüksek katlı binalardan eşya taşınırken ya da yüksek katlı binalara eşya taşırken tercih edilen bir yöntemdir. Asansör sistemi sayesinde, eşyalar zarar görmeden taşınabilmekte ve buna paralel olarak zamanda da tasarruf sağlanmaktadır. Asansör düzeneği genellikle bir vinç yardımıyla gerçekleşir. Eşyaların pencerelerden rahat geçmesi amacına yönelik olarak firmamızın birbirinden deneyimli ve becerikli marangoz kadrosu, pencere pervazlarını sökerek, eşyanın nakliyesini kolaylaştırır. Eşya taşıması bittikten sonra pervazlar aynı şekilde yerine takılmaktadır. Ancak elbette bu durum her evde gerekli olmamaktadır.

Standart bir taşıma ise deneyimli bir kadronun eşyaları tek tek dikkatlice paketleyerek arabalara yerleştirmesinden oluşur. Standart bir nakliye sisteminde en önemli nokta eşyaların taşınacağı araçların uygunluğudur. Aksi takdirde, özellikle büyük ebatlı eşyalara zarar gelebilmektedir. Rakiplerinden işte tam da bu noktada ayrılan nakliye firmamız, her türlü evden eve nakliyat hizmetine uygun aracı filosunda barındırmakta ve müşterilerine en uygun şekilde nakliye hizmeti sunmaktadır.

Ev taşıma sistemlerinde öncü kuruluşlardan olan Fırat Nakliyat, yılların deneyimiyle sizlere de hizmet vermekten gurur duyacaktır.

22.07
2018

evden eve nakliyat firmaları, Fırat Evden Eve

Evden eve nakliyat firmaları arasında güvenli ve kaliteli hizmeti en uygun fiyata bulmak için değerli ev sahipleri araştırmalar yaparken çok dikkatli olmaları daha sonrasında büyük maddi sıkıntılar yada gecikmeler yaşamamaları için çok etkili olucaktır. Nakliye hizmetleri arasında profesyonel nakliyat şirketleri ile çalışınız. Nakliye taşıma fiyatları firmalar arasında farklılıklar olabilir. Bunun sebebi ise verilen hizmetler kullanılan paketleme ürünleri, çalışan personeller fiyata etki etmektedir.

03.03
2018

mersin evden eve nakliyat akdeniz/mersin

mersin evden eve nakliyat akdeniz/mersin

Fırat Şehir içi ve Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılık Kaliteli ve Güvenli Nakliye Hizmetleri Konusunda Sizlere Ekonomik Fiyatlara Türkiye’nin Her Noktasına Asansörlü Ev Taşıma Sistemleri ile Hizmet Vermektedir.

Deneyimli Personel Kadrosu ile Sizler Keyifli Çayınızı Yudumlurken Sizlerin Ev Eşyalarını Çevreye rahatsızlık vermeden uygun ambalaj ve paketleme işlemini yapar, evden eve araçlarına yükleme yapmaktadır. Ayrıca taşınan yeni mekanda ise uygun gördüğünüz yerlere kurulumunu yapar.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Konusunda ise sektörün güvenilir şirketi olmanın gururu içerisindeyiz.

17.02
2018

asansörlü eşya taşıma

Asansörlü Eşya Taşıma Sistemleri ile Fırat Nakliyat Sizlere Mersin’in Her Noktasına başta olmak üzere Türkiye’nin her ilinde iş ortaklarımız ve tedarikçi firmalar ile siz değerli ev sahiplerine ambalajlı ve sigortalı güvenli ev nakliyesi çözümlerini en uygun fiyat garantisi ile 7/24 hizmet vermektedir.

Deneyimli profesyonel ekip ve ekipmanlarla ev eşyalarınız daha güvenli bir şekilde istediğiniz noktaya taşımaktadır. Müşterilerin memnuniyetini en ön planda tutan şirketimiz olası istenmeyen durumlarda sizlerin tüm zararlarını karşılama sözü vermektedir. Özellikle bu konuda ev sahipleri korsan ve belgesiz firmalarla çalışmama ve bunlarla sorun yaşamak istemiyorsa güvenilir uzman ev taşıma firmaları ile çalışması çok önem arz etmektedir.

Fırat Asansörlü Ev ve Eşya Taşıma konusunda 25. kat a dek hizmet vermektedir. Uzman kadrolu çalışan personeller ile sorunsuz hizmet sunmaktadır.

Paketleme sistemleri konusunda ise en uygun ambalaj ekipmanları ile taşıma ve yükleme – indirme esnasında da en ufak zarar görmeden yerine ulaştırılmaktadır.

30.12
2017
ev-tasima-sistemleri

ev taşıma sistemi

Ev Taşıma Sistemi denilince akla ilk gelen tabi kide ambalaj ve yükleme ve indirme şekilleri gelmektedir. Ev Nakliyesinde en önemli yer tutan sistem bu ikisi olduğundan öncelikle bu iki hizmete çok titiz ve dikkatli olmak önemlidir. Günümüzde Asansörlü Sistem Ev Taşıma ve insan gücü ile taşıma yapılmaktadır. Asansörlü sistemli taşımaların uygun olduğu binalara asansör kurulmakta ve nakliye süreci daha güvenli daha hızlı yapılmaktadır. Lakin bazen asansör kurulması mümkün olmayan durumlarda ise yine insan gücüne başvurulmaktadır. Eski binalarda koridor ve kapı mesafelerinin dar olması bazen nakliye sürecini geciktirmekte bazen de ev eşyalarına istenmeyen zararlar verebilmektedir. Fırat Nakliyat bu durumlarda beyaz eşya yada mobilyalarınızı düzenli ve güvenli bir şekilde de-montajını yaparak çok kolay taşınmasına ve zarar görmesini engellemektedir.

Ev Taşımak emek ve dikkat ister; göründüğü gibi basit bir nakliyat hizmeti olmadığı alınınca anlaşılıyor. Bizler bütün ekip olarak işimizin öneminin farkındayız; ona göre de gereken tüm hassasiyeti göstermekteyiz. Fırat Ev Taşıma şirketi olarak uzun yılların deneyimi ve tecrübesinin bizlere vermiş olduğu güven ile sizlere sadece Mersin değil Türkiye’nin her tarafına ev eşyalarınızı taşımaktayız.

Korsan ve Belgesiz Ev Taşıma Firmalarına Dikkat Ediniz. Evinizi emanet edeceğin evden eve firmasını detaylı araştırma yapıp sonra evinizi taşıyınız. Mersin Yenişehir Bahçelievlerdeki Ofisimiz 7/24 Siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.