asansörlü eşya taşıma

Asansörlü Eşya Taşıma Sistemleri ile Fırat Nakliyat Sizlere Mersin’in Her Noktasına başta olmak üzere Türkiye’nin her ilinde iş ortaklarımız ve tedarikçi firmalar ile siz değerli ev sahiplerine ambalajlı ve sigortalı güvenli ev nakliyesi çözümlerini en uygun fiyat garantisi ile 7/24 hizmet vermektedir.

Deneyimli profesyonel ekip ve ekipmanlarla ev eşyalarınız daha güvenli bir şekilde istediğiniz noktaya taşımaktadır. Müşterilerin memnuniyetini en ön planda tutan şirketimiz olası istenmeyen durumlarda sizlerin tüm zararlarını karşılama sözü vermektedir. Özellikle bu konuda ev sahipleri korsan ve belgesiz firmalarla çalışmama ve bunlarla sorun yaşamak istemiyorsa güvenilir uzman ev taşıma firmaları ile çalışması çok önem arz etmektedir.

Fırat Asansörlü Ev ve Eşya Taşıma konusunda 25. kat a dek hizmet vermektedir. Uzman kadrolu çalışan personeller ile sorunsuz hizmet sunmaktadır.

Paketleme sistemleri konusunda ise en uygun ambalaj ekipmanları ile taşıma ve yükleme – indirme esnasında da en ufak zarar görmeden yerine ulaştırılmaktadır.