Asansörlü Nakliye

Asansörlü Nakliye

Asansörlü Nakliye konusunda profesyonel ev nakliyesi hizmetleri sunan Fırat Nakliyat Mersin başta olmak üzere; Türkiye’nin her noktasına evden eve nakliyat servislerini sigortalı, ambalajlı olarak garantili ve hızlı bir şekilde uzman ekipler ile birlikte kusursuz hizmet sunmaktadır.

Asansörlü Nakliye ile dar koridorlar ve site içerisindeki sorunlu ev sahiplerinin çıkardıkları engellere artık karşılaşmamak tayız. Evden Eve Yük Asansörü ile 3. kattan 25. kat a dek sizlerin ev eşyalarını  ekonomik fiyatlara taşıyoruz. Sizlerde zararsız, hasarsız, stressiz, huzurlu, keyifli bir nakliyat süreci geçirmek isterseniz; sizleri işin uzmanı, profesyonel hizmet veren Fırat Taşımacılığa bekleriz.

16 yıllık sektörsel deneyim ile sizlere evden eve yanı sıra, ofis, mağaza, hastane, okul, dershane, banka, beyaz eşya, parça eşya, asansör kiralama, mobilya montaj & de-montaj hizmeti, şehirler-arası taşıma v.b hizmetleri de geniş araç filosu ve kadrolu uzman personellerimiz le güvenli bir şekilde ulaştırmaktayız.

Mersin ilimizin; Mezitli, Yenişehir, Akdeniz, erdemli, Anamur, Çamlıyayla, Tarsus , Bozyazı ilçelerine asansör hizmeti veya kiralama hizmeti vermekteyiz.

Asansörlü Evden Eve Nakliye Hizmeti Sunulan Ev Taşımalarında;
* Bütün Ev Eşyalarınız Toplanır,
* Uygun Şekilde Paketlenir,
* Mobilya ve Beyaz Eşyalarınız Çizilmeden, zarar görmeden de-montajı yapılır,
* De-montajı yapılan eşyalar havalı pat pat naylon ambalaj ile sarılır ve bantla sağlamlaştırılır.
* Taşıma Personelimiz Ev Nakliyesi için yapılmış ve döşemesi halı olan araca yükleme işlemi yapar,
* En önemlisi yükleme ve boşaltmadaki elemanlar aynı kişiler olduklarından taşınan evde herhangi bir karmaşa yaşanmamaktadır.

Fırat evden eve nakliye olarak bizlerin başarı sizlerin taşıma sonraki memnuniyetin-izdir.

Mersin Evden Eve Nakliyat