Banka Taşımacılığı

Banka Taşımacılığı Fırat Nakliyat Sizlere Profesyonel Nakliye Hizmetlerini Sigortalı ve Uygun Fiyatlara Şehir içi ve Şehirler-arası Taşıma Hizmetleri Sunmaktadır. Banka Taşımacılığı Hizmeti Kusursuz ve Hızlı Olmasının Yanında Uygun Paketleme Sistemlerinin Kullanılması Bankadaki Bulunan Mobilya, Elektronik Eşyalar ın sorunsuz, gitmesi sonradan istenmeyen durumlarla karşılaşmanın önüne geçer. Banka da kullanılan araç gereçlerin bedellerinin pahalı ve tamir olayının sıkıntılı olması nakliyenin önemini daha fazla arttırmaktadır. Bu sebeple profesyonel taşımacılık şirketleri ile çalışmanız sizlerin stressiz garantili bir nakliye süreci geçirmenizi sağlar.

Banka Nakliyesinde Uzman Ekip ve Taşımaya Uygun Nakliye Araçlarımızla Sizlere 16 yıllık sektörsel deneyimlerimizi profesyonelce en kısa zaman dilimi içerisinde sunmaktayız. Banka Nakliyatı önem ve titizlik isteyen bir konu olduğundan firma olarak tüm hizmetlerimiz plan, program ve aşama, aşama yapılmaktadır.

Nakliye Öncesi Ekspertiz  Personelimiz Taşınacak Bankayı Ziyaret Ederek Bütün Araç Gereçlerin listesi Çıkarılır. Taşınma Günü Gereken ambalaj Ekipmanları Listesi Çıkarılır. Nakliye Günü Uzman Mobilya De-montaj Ekibimiz Seri bir şekilde mobilyaları paketlemeye uygun şekilde de-montajını yapar. Paketleme uzmanlarımız nakliyeye uygun ambalajını yapar.  Götürdüğümüz yerde ise uygun şekilde kurulumu ve montajı yapılır.