Ev Taşıma Günü Ne Yapılır

Ev Taşıma Günü Ne Yapılır konusunda ev sakinleri telaş içerisinde stresli bir hava oluşmaktadır. Evden Eve hizmeti, günümüzün en titiz ve en dikkatli çalışma ile profesyonel olarak sunulması zaruri olan bir hizmet alanıdır. Sebebi ise ev sahiplerin değerli  eşyalarının taşınacak yeni adreslerine ulaştırılmasında sorunsuz bir şekilde hizmet vermek Fırat Evden Eve personellerinin  planlı ve programlı çalışmasının eseridir.,

Evin nakliyesinde şirket olarak siz değerli müşterilerimize A’dan Z’ye evin toplanması, paketlenip ambalajlanması, yüklenmesi, taşıdığımız yeni yerde istenilen odalara kurulumu yapılması her şey bizler tarafından nakliyat hizmeti içerisinde sizlere sunulmaktadır. Size kalan sadece ev içerisinde size özel giysilerinizi ve değerli maddi eşyalarınızı alıp taşınma sürecini mutlu keyifli bir şekilde izlemek.

Ev Taşıma Günü

Nakliye aracımız ve beraberindeki uzman personeller sabah erken yükleme noktasına gelerek aracı yüklemeye uygun şekilde park etmektedir. Daha sonra ev içerisindeki mutfak eşyalarınızı kırılmayacak şekilde sarılarak toplanır. Mobilyalarınız de-montaj uzmanı tarafından güzelce sökülür. Ambalaj uzmanı tarafından tüm eşyalarınız güzelce zarar görmeyecek şekilde sarılır. diğer beyaz eşyalarınız personelimiz tarafından sökülür. Evinizin bulunduğu kat a bakılarak asansörlü veya insan gücü ile araca yükleme hizmeti başlar. Aracın içerisi evden eve nakliyat için özel döşemeli ve kapalı kasa şeklindedir. Böylelikle taşıma süresince eşyalarınıza zarar gelmesi engellenir.

Yeni evinize varan Fırat Nakliyat çalışanları sizlerin uygun gördükleri yerlere eşyalarınızın kurulumunu sağlar. Sizlere sadece dolaplara özel eşyalarınızı koymak kalıyor. Bizler için sizlerin memnuniyeti başarımızın en önemli maddesi ve vizyonu olmuştur. Kendimize güvenimizin en üst seviyede olmasının işareti ise nakliye bedelini sizler yeni evinize geçtikten memnuniyetinizi bildirdikten sonra talep ediyoruz.

Tüm eşyalarınız nakliye işlemi başladıktan önce sigorta poliçesi kesilerek güvence altına alınmaktadır. Mersin Fırat Şehir içi ve Şehirler Arası Evden Eve Asansörlü ve Sigortalı Taşımacılıkta Ev Taşımanın Keyfini Yaşamak İsterseniz Sizleri Ofisimize Bekleriz.