Evden Eve Kargo

Evden Eve Kargo

Evden Eve Kargo

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Türkiye sınırları içerisinde normal kargo şirketlerinin maliyet anlamında yüksek fiyatlar vermesinden dolayı bizler bu sorunun önüne set olabilmek için evden eve şirketleri olarak parça ev eşyalarınızı uygun fiyat ve söz verilen tarihler içinde alıp teslimatını yapmaktayız. Bu tarz parça eşya taşımacılığında en önemli madde nakliye tedarik alanınızın geniş olmasıdır. Fırat evden eve olarak Türkiye’nin 81 ili ve ilçesine nüfuz edecek tedarikçi taşımacılık firmaları ile ortak sistem içerisinde hareket etmekteyiz. Ev eşyalarınız sizlerden alınırken güvenli bir şekilde taşınmaya hazır havalı pat pat ambalaj ile sarılır. Gerekirse etrafına koruma amaçlı karton ile  sarılır.

Kargo şirketlerden sizlere daha fazla hizmet sunuyoruz. Çünkü bu işin profesyonelleri bizleriz. Faaliyet alanımızın bu konuda bizlere sunduğu deneyim tecrübe ile 1974’ten bu yana Mersin başta olmak üzere;  Türkiye il sınırları hatta uluslararası ev nakliyesi yapılmaktadır. Sigorta poliçesi güvencesi altında olan ürünleriniz, oluşabilecek en ufak zararı firma olarak %100 iade garantisi sunuyoruz. Ayrıca diğer önemli hizmetlerimizden biri de depolama hizmeti, sizlerin saklanmasını istediği ürünleri hijyenik ortamda güvenli bir şekilde istediğiniz tarih boyunca muhafaza edilmektedir.

Mersin şehir içi veya şehirlerarası evden eve kargo nakliyatı; uzman ekip ve yeni nesil ev eşyası taşımaya uygun, modifikasyon edilmiş kapalı kasa araçlar ile yapılmaktadır.

Büyük paralar verip isim yapmış kargo şirketlerine güvensiz bir şekilde, ayrıca kendinizin bizzat götürüp teslim ettiğiniz zahmetli taşıma yerine, Fırat Kargo ile evinizden alıp istediğiniz yere bırakıyoruz. Ayrıca Yüksek katlı binalarda ise taşınması zor olan ürünlerde yük taşıma asansörümüz le zahmetsizce sizlere ulaştırıyoruz.

Mersin Evden Eve Nakliyat