evden eve şehirlerarası nakliyat

evden eve şehirlerarası nakliyat

Taşınmak, özellikle şehirler arası yer değiştirmek oldukça büyük bir sıkıntıdır. Özellikle bu alanda uzmanlaşmış nitelikli bir şehirlerarası evden eve taşımacılık firması ile çalışmıyorsanız sıkıntının oldukça büyük olduğunun altı çizilmelidir. Zira şehir içinde olumsuzluklara kendi yöntemlerinizle müdahale edebilme şansınız sınırlı da olsa var iken, şehirler arası taşıma yönteminde hiçbir şekilde sürece dahil olamayabilir ve ciddi şekilde mağdur olabilirsiniz. Her şeyden önce, taşımacılık birkaç noktada kanuni müeyyidelere sahiptir ve kamu otoritesi otoyolda yük taşıyıcılarının seyrini sınırlandırmıştır. Size şehirlerarası evden eve taşıma hizmeti verdiğini söyleyen firmanın bu yetkilere sahip olması gerekir. Öncellikle Maliye Bakanlığının hükümleri gereğince sözleşmeli ve sigortalı taşımacılık yapılması gereklidir ki, bu zorunluluğu Ulaştırma Bakanlığı hükümleri takip eder. Bu hükümlerin tamamı sizin ve toplumun sağlığı ve güvenliği için oluşturulmuştur.

Bir şehirlerarası evden eve nakliyat firması, gerekli şartları yerine getirmeden seyre çıkamaz. Bu durumda şehir girişlerindeki kontrol noktalarında engellenmeleri söz konusudur ki, ruhsatsız firmaların büyük kısmı bu riski göze alırlar. Bu durumda işlemin bir miktar uzaması söz konusudur ki, aciliyet bu tip firmalar için bir şey ifade etmez. Bu sizin sorununuzdur ve zaten hiçbir sorumluluğu olmayan bir firmaya hesap sorabileceğiniz bir merci de bu durumda olmayacaktır. Bu sebeple şehirlerarası evden eve nakliye işlemlerinizde, şehir içindekinden çok daha dikkatli olmalı ve kurumsal firmaları tercih etmelisiniz.

Biz Fırat nakliyat olarak, tamamı kanunlara uygun biçimde donatılmış ve tüm izinleri alınmış araçlarımızla nitelikli şehirlerarası evden eve taşıma hizmeti sunuyoruz. Bu kapsamda sizlere en iyi deneyimi yaşatabilmek için, temel taşıma yöntemlerimizden şehirler arası erişimdeki süre arayışınıza kadar tüm ihtiyaçlarınıza sözleşme üzerinden garanti veriyoruz. Süreçlerimizde bizden kaynaklanan kasti bir sorunla karşılaşma olasılığınız yoktur. Olağan dışı durumlar için ise ikame çözümleri değerlendirir ve sizi mağdur etmeden sorunları çözeriz. Sigortalı işlemlerimizde, taşıma veya yükleme aşamasında meydana gelecek tüm hasarlar teminat altındadır. Fırat Nakliyattan şehirlerarası evden eve taşıma hizmet almak için tek yapmanız gereken telefon etmektir. Programımızda uygunluk olması durumunda derhal keşfe geliyor ve sürecinizi başlatıyoruz.