18.09
2018

evden eve lojistik

evden eve lojistik

 

 

 

Mersin Fırat Evden Eve Lojistik Hizmetleri
Evden Eve Lojistik Hizmetlerinde Faaliyet Alanlarımız

Şehirlerarası parça eşya taşıma Ankara  denilince ilk akla gelen firmalardan biri olduğumuz için gururluyuz. Lakin bu başarımız durağan değil her zaman bir tık ileriye doğru olmuştur.

parça eşya taşıma izmir; özellikle şehir içi yada şehirlerarasında tek parça ev araç gereçlerini çok cazip fiyatlara istediğiniz il, ilçe hatta bulunduğu kat ne olursa olsun kapınıza kadar teslim ediyoruz.

Ankara tek parça eşya taşıma; ülkemizin başkenti iline her gün servislerimiz bulunmakta. Bu ilimize şehir dışındaki  tüm illerden ev komple veya tek parça, diğer v.b taşımacılık hizmetleri verilmektedir.

parça eşya taşıma nedir

İstanbul İzmir parça eşya taşıma

şehirlerarası parça eşya taşıma istanbul

parça eşya taşıma antalya

ankara istanbul parça eşya taşıma

11.09
2018

mersin merkez evden eve nakliyat

mersin merkez evden eve nakliyat

Fırat Taşımacılık; Mersin Merkez ilçe olan Yenişehir Bahçelievler’de bulunan

merkez ofisimizde sizlere komple ev, parça ev eşyası, ofis, ev makinaları,

mutfak ekipmanları v.b. şehir içi, şehirlerarası taşımacılık mevzuatına uygun

tüm hizmetleri sizlere profesyonel ekip ve ekipmanlarla uygun maliyetlere

güvenli olarak sunuyoruz.

Fırat Asansörlü ve Sigortalı Ev Taşıma Sistemleri Türkiye’nin yoğun talep gören şirketler arasında olmasının en büyük nedeni işini titiz bir  şekilde yapması müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmasından dolayıdır.
Sizlere söz verdiğimiz tarihler içinde yükleme ve teslimat garantisi sunuyoruz. Lakin elimizde olmayan sebeplerden dolayı gecikme olsa dahi oluşacak bir mağduriyeti şirket olarak karşılamaktayız. Müşterilerin  zorunlu konaklama ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.

10.09
2018

Mersin Ucuz Evden Eve

Mersin Ucuz Evden Eve

Farkı ise Kaliteli Güvenli Taşımacılık Fırat Ev Taşıma Hizmetleri;

Mersin merkez başta olmak üzere çevre ilçelerden şehir içi veya şehirlerarası evden eve taşıma şirketleri arasında sizlere profesyonel hizmeti en uygun fiyata sunacak; şirket olmanın ve bunu devam ettirmek için pratik nakliye çözümlerini sizlere sunmaktayız. Fırat Taşımacılık Nakliye Çözüm sistemlerinde asansörlü ve ambalajlı olarak; eşyalarınızın yüklenmesinden teslimatına dek sizlere titiz bir şekilde hizmet sağlamaktadır.

Çoğu halkımız evini taşımadan önce fiyat araştırması yaparlar. Fiyat ucuz olsun kaliteli ve güvenli nakliye hizmeti alayım düşüncesine sahiptirler. Her ürün ve eşyanın maddi bir değeri olduğu gibi; evden eve taşıma hizmet ininde şirketlere parasal konuda maliyeti olmaktadır. Kullanılan ambalaj ürünleri, işçilik, araç giderleri, sigorta giderleri, v.b giderler bulunmaktadır. Bunlar komple hesaplanır. Sizler firmanın güvenirliğine dikkat etmelisiniz. Çoğu nakliye şirketi özellikle oluşabilecek sorun veya zarar durumunda sizlere çok büyük sıkıntılar doğurabilir. Bunları yaşamamak için referansı olan evden evecilerle çalışmak sizlere avantaj sağlayacaktır.

07.09
2018

Evden Eve Kargo

Evden Eve Kargo

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Türkiye sınırları içerisinde normal kargo şirketlerinin maliyet anlamında yüksek fiyatlar vermesinden dolayı bizler bu sorunun önüne set olabilmek için evden eve şirketleri olarak parça ev eşyalarınızı uygun fiyat ve söz verilen tarihler içinde alıp teslimatını yapmaktayız. Bu tarz parça eşya taşımacılığında en önemli madde nakliye tedarik alanınızın geniş olmasıdır. Fırat evden eve olarak Türkiye’nin 81 ili ve ilçesine nüfuz edecek tedarikçi taşımacılık firmaları ile ortak sistem içerisinde hareket etmekteyiz. Ev eşyalarınız sizlerden alınırken güvenli bir şekilde taşınmaya hazır havalı pat pat ambalaj ile sarılır. Gerekirse etrafına koruma amaçlı karton ile  sarılır.

Kargo şirketlerden sizlere daha fazla hizmet sunuyoruz. Çünkü bu işin profesyonelleri bizleriz. Faaliyet alanımızın bu konuda bizlere sunduğu deneyim tecrübe ile 1974’ten bu yana Mersin başta olmak üzere;  Türkiye il sınırları hatta uluslararası ev nakliyesi yapılmaktadır. Sigorta poliçesi güvencesi altında olan ürünleriniz, oluşabilecek en ufak zararı firma olarak %100 iade garantisi sunuyoruz. Ayrıca diğer önemli hizmetlerimizden biri de depolama hizmeti, sizlerin saklanmasını istediği ürünleri hijyenik ortamda güvenli bir şekilde istediğiniz tarih boyunca muhafaza edilmektedir.

Mersin şehir içi veya şehirlerarası evden eve kargo nakliyatı; uzman ekip ve yeni nesil ev eşyası taşımaya uygun, modifikasyon edilmiş kapalı kasa araçlar ile yapılmaktadır.

Büyük paralar verip isim yapmış kargo şirketlerine güvensiz bir şekilde, ayrıca kendinizin bizzat götürüp teslim ettiğiniz zahmetli taşıma yerine, Fırat Kargo ile evinizden alıp istediğiniz yere bırakıyoruz. Ayrıca Yüksek katlı binalarda ise taşınması zor olan ürünlerde yük taşıma asansörümüz le zahmetsizce sizlere ulaştırıyoruz.

05.09
2018

Ev Taşıma Firması

Ev Taşıma Firması Fırat Evden Eve

Fırat Evden Eve Taşıma Şehir içi ve Şehirlerarası Asansörlü Nakliyat Ailesi olarak Mersin başta olmak üzere Türkiye’nin her noktasına güvenli, ucuz, en hızlı bir şekilde hizmet  pratik çözümler ile 1974’ten bu yana sizlere kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Ev taşıma yanı sıra faaliyet alanlarımız içerisinde; ofis, fabrika, mağaza, hastane, okul, beyaz eşya, çeyiz, mobilya, parça eşya, depolama, asansör hizmeti, kiralık nakliye aracı hizmeti, kamu kurumları, ev araç gereçleri, insan gücü ihtiyacı olan değerli ev sahiplerine yardımcı oluyoruz.

Özmal ve Tedarikçi kiralık olan araç filomuzla sizlere en uygun taşıma modellerini sunarak; teknolojik tüm ürünleri sizlerin ev eşyalarınızın daha güvenli gidebilmesi için maksimum seviyede faydalanmaktayız.
Özellikle ambalaj teknikleri ev eşyaların yüklenmesi, taşınması sırasında zarar görmemesi için çok önemlidir.

01.09
2018

Evden Eve Fiyat Al

Evden eve fiyat al

mak  yada taşıtmak için çoğu zaman öncelikle birkaç firmayı arayarak bilgi sahibi olmaya çalışırız. Fırat Evden Eve Asansörlü Taşımacılık Nakliye Ailesi olarak özellikle özmal araçlarımızla gerektiğinde şehir içi olsun yada şehirlerarası ev nakliyatında tedarikçi zinciri ve taşıma ağımız okadar geniş yelpazede olması sizlere çok kısa süre içerisinde istediğiniz noktaya ev nakli konusunda pratik çözümler sunmaktayız.  Evden Eve görünüşte basit olsada gerçekte; en meşaketli lojistik dallarından biridir.

Evden Eve Fiyatı Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Can Alıcı Püf Noktalar;

1- Bulduğunuz Firmanın Güvenilir olması, taşımacılık işinde uzman profesyonel olmasına;
2- Özmal Araç Sahibi olup olmadığına, ofis merkezli olmasına, sigortalı taşıtıp taşımadığına,
3- ambalaj teknıkleri uygulması yeni nesil sistemler mi ona dikkat edilmeli, internet ortamındaki yorumlarına dikkat edilmeli,
4- çalışanların gündelik mi yoksa devamlı kadrolu elemanlar olduğuna dikkat edilmeli,

Bu önemli kriterleri taşıyan evden eve taşımacılık şirketi ile gönül rahatlıhı ile çalışabilirsiniz.

 

Evden Eve Nakliye Fiyatları Nasıl Hesaplanır ;

Her ev sahibi evini uygun fiyatlara taşıtmak ister; Lakin Ev Taşıma Fiyatlarımız Belli başlı standart ölçümle hesaplanarak yapılmaktadır. Buna en etkili olan ise; Ev eşya Yoğunluğu, Mesafe, Yükleme ve Teslimat Tarihleri fiyata etki etmektedir.

Müşteri istediği tarihte yükleme ve teslimat şartı isterse araç şahsa özel gieceği için araç ile ilgili maliyet hesabı o müşteriye mal olmaktadır. aynı güzergah üzerindeki yada aynı ilde bulunan müşterilerimize daha ucuz maliyet hesaplamak için uzun geniş nakliye araçlarımızla tek araçta 2 ev eşyası taşınabilmektedir. Böylelikle yol masrafları ikiye bölünmektedir. Buda Ev sahiplerine ekonomik taşıma fırsatı sunmaktadır.

30.08
2018

ev eşyası taşıma fiyatları

Ev Eşyası Taşıma Fiyatları ve Sistemleri

Evden Eve Garantili Taşıma Firmaları

Garanti, içinde bulunduğumuz dönemde hangi alanda olursa olsun birinci öncelikli konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Teknolojik aletlerden, evlere pek çok alanda garanti kavramı oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Bu kavramın öneminin farkına varan nakliye şirketleri de müşterilerine “‘garantili taşımacılık” hizmeti vermeye başlamışlardır. Evden eve garantili taşıma firmaları, taşıma esnasında eşyalara herhangi bir zarar gelmesi durumunda devreye girmektedir. Böyle bir durumda taşımacılık şirketi, zararı müşteriye ödemektedir. Dolayısıyla bu sistem, taşınacak pek çok insanın da yüzünü güldürmüş durumdadır.
Taşınmadan önce nakliyat şirketiyle taraf olarak imzalanan sigorta poliçesi kapsamında eşyalar bir güvence altına alınmaktadır. Türkiye’de bu şekilde hizmet veren evden eve nakliyat firmaları bulunmaktadır. Sektöründe tercih edilen bir firma olarak müşterilerimiz için garantili ve güvenilir hizmet sunan bir evden eve nakliye şirketiyiz.

Garantili Taşımacılığın Faydaları Nelerdir?

Özellikle asansör düzeneği ya da vinç kullanılmadan gerçekleştirilen nakliyat işlemlerinde eşyalara çoğu zaman istemeden de olsa zarar gelebilmektedir. Profesyonel ve alanında uzman kadrosuyla nakliye firmamız, evden eve nakliyatın ne kadar hassas ve özen gerektiren bir alan olduğunu bilmekte ve bu nedenle müşterilerine garantili taşıma olanağı sunmaktadır. Evden eve garantili taşıma firmaları arasında yer alan şirketimiz, her konuda müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi kendisine amaç olarak belirlemiştir.
Evden eve garantili taşıma firmaları, eşyanıza hiçbir zarar gelmemesini garanti etmekle birlikte eğer bir sorun olursa da zararı karşılamaya yönelik olarak bir politika belirlemiştir. Bu sebeple, herhangi bir güven problemi oluşmayacak, müşterinin hakları hukuk ve belgelerle güvence altına alınmış olacaktır. Eğer sizin de taşınma sırasında zarar gelmesinden korktuğunuz ya da bunu göze almadığınız bir eşyanız varsa evden eve garantili taşıma firmalarından faydalanabilirsiniz. Evden eve nakliyatın en önemli noktası, her ne kadar sürecin hızlı işlemesi gibi gözükse de hız çoğu zaman nakliyat firmalarının düşmanı olabilmektedir. Dolayısıyla, her şeyi başından düşünerek adım atıp, Fırat Nakliyat’ın garantili evden eve taşımacılık hizmetinden faydalanabilirsiniz. Taşımacılık sektörüne adını altın harflerle yazdıran firmamız, bu konuda da size en iyi hizmeti sunmaktadır.

28.08
2018

evden eve nakliye firmaları mersin

Evden Eve Nakliye Firmaları
Nakliyat firmaları; ev, işyeri, ofis ya da daha büyük alanların taşınma işlemini gerçekleştirmektedir. Günümüzde zaman kavramının oldukça önem kazandığı düşünüldüğünde taşınma işlemlerinin mümkün olduğunda süratli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Özellikle çalışan kişi ve kurumlar için taşınma işlemi hem maddi hem de manevi anlamda yorucu olmaktadır. Bu nedenle taşınmalar sorunsuz ve çabuk bir şekilde yapılmalıdır. Bu nedenle evden eve nakliyat firmaları yoğun talep görmektedir. Bu yoğun talep ise nakliyat firmalarının farklı hizmetler vermesini gerekli kılmıştır.
Nakliyat firması, taşınma işleminin en önemli unsurudur. Eşyaların güvenliği ve zamanın doğru kullanılması için nakliyat firması seçiminde bazı kriterlere dikkat edilmesi gerekmektedir.
Evden Eve Nakliye Firmalarının Önemi
Sorunsuz ve hızlı taşınmanın tek yolu iyi bir nakliyat firması ile çalışmaktadır. Bu nedenle özellikle işinde uzman ve birçok referansı bulunan firmaların tercih edilmesi, evinizin taşınma sürecini kolaylaştıracaktır. Evden eve nakliyat, profesyonel ekip ve kadrolar aracılığıyla gerçekleşmelidir. Profesyonel bir ekibe sahip olan firmaların seçilmesi, eşyaların zarar görmeden taşınmasını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra evden eve nakliye firmaları arasından seçim yaparken fiyat oldukça önemlidir. Cebinize zarar vermeyecek ve eşyaları en iyi şekilde taşıyacak bir şirket seçmelisiniz. Aksi takdirde taşınma işleminin maliyeti oldukça yüksek olabilmektedir. Fiyatı taşınmadan önce konuşmanız ve ek ücretlerin neler olduğunu öğrenmeniz sonradan yaşayabileceğiniz sıkıntıların önüne geçecektir.
Evden Eve Nakliye Firmalarının Diğer Hizmetleri
Evden eve nakliye firmaları günümüzde yoğun talep görmektedir. Yoğun talep ise firmaları, müşteri memnuniyetini önemseme ve artırma zorunluluğuna itmiştir. Bu durumun bir sonucu olarak nakliye şirketleri aynı zamanda marangoz, elektrik ve su tesisatçısı gibi hizmetleri de beraberinde verebilmektedir. Farklı hizmetler ek ücretlere tabi olsa da müşterilerin taşınma işlemlerini kolaylaştırmakta ve taşınmanın hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Ayrıca nakliye firmaları, daha güvenli taşımacılık gerçekleştirmek için eşyaları sigortalamaktadır.
Özellikle uzun yollarda oldukça faydalı bir uygulama olan sigortalama, eşyaların korunmasını en üst seviyeye çıkarmaktadır. Yüksek katlı yapılar için ise nakliye firmaları, asansör hizmeti vermektedir. Ayrıca ev yerleştirme, eşyaları ambalajlama, kolileme gibi hizmetlerde nakliye firmaları tarafından sağlanmaktadır. Bütün bu yöntemler ise nakliye firmalarına olan güveni arttırmakta ve yoğun talep meydana getirmektedir. İşinde uzman ve donanımlı çalışan kadrosu ile kaliteli ve güvenilir hizmet sunan bir evden eve nakliye şirketiyiz. Siz de güvenilir hizmet almak için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

24.08
2018

evden eve nakliyat şirketleri mersin

Türkiye Evden Eve Nakliye Şirketi

Taşınma, çoğu insanın kâbuslarından biridir. Birçok eşyanın düzeninin bozulması, onların toparlanması, arabalara yükleme ve nihayetinde tekrar eşyaların açılarak yeniden yerlerine yerleştirilmesi… Bütün bu süreç oldukça yorucu ve can sıkıcı olabiliyor. Ancak Türkiye evden eve nakliye şirketi olan Fırat Nakliyat’ı tercih ederek taşınma işinin bütün külfetinden kurtulabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız, senelerdir profesyonel çizgisine sahip çıkarak taşımacılık işinde bayrağı elinde tutuyor. Güvenilir ve bir o kadar da profesyonel kadrosuyla taşınma işlerinizi üstlenen Fırat Nakliyat, siz kolunuzu bile oynatmadan sizin için hızlı ve zahmetsiz bir taşıma deneyimi sunuyor. 

Türkiye Evden Eve Nakliye Şirketi Nasıl Olmalı?

Türkiye evden eve nakliyat işlemi, söz konusu eşyalar olduğunda daha da özen gösterilmesi gereken bir iştir. Özellikle kolaylıkla zedelenebilecek buzdolabı, mobilya, koltuk vb. gibi eşyaların bu açıdan dikkatlice taşınması büyük bir önem arz ediyor. Bunmaların haricinde, müşterilerin özellikle dikkat edilmesini söyledikleri antika ürünler, müzik aletleri vs. de dikkatli bir şekilde taşınması gereken eşyaların başında geliyor. Fırat Nakliyat, evden eve nakliyat alanında yıllardır biriktirdiği tecrübe ve özenle eşyalarınıza en ufak bir zarar gelmeden Türkiye’nin her yerinden her yerine size bir nakliye fırsatı sunuyor. Sektöründe tercih edilen bir firma olmasının hakkını en iyi şekilde veren firmamızın önemsediği konuların başında, müşterileri hiç yormadan hızlı ve dikkatli bir nakliye süreci geçirmektir. Bu sebeple pek çok adımını dikkatli atan firmamız, alanında profesyonel ve deneyimli kişilerle çalışmayı oldukça fazla önemsemektedir.

Asansörlü Nakliyat Var Mı?

Türkiye’nin her yerine evden eve nakliyat hizmeti veren Fırat Nakliyat, isteğe bağlı olarak ya da gerekli görülen durumlarda asansörlü nakliye hizmeti de veriyor. İster taşındığınız eve isterseniz de ilk destinasyona kurulan asansör düzenekleriyle, eşyalarınız sıfır zarar görmesi amaçlanarak taşınma işlemi gerçekleştiriliyor. Fırat Nakliyat olarak, senelerdir yürüttüğümüz nakliye işleriyle tüm müşterilerinin güveninin kazanmış oldukça profesyonel ve işinin ehli bir evden eve nakliye firmasıyız. Siz de taşınma işleriniz için bizimle çalışabilir, güvenilir ve kaliteli bir hizmet almanın keyfini yaşayabilirsiniz.

17.08
2018

Mersin Evden Eve

Mersin Evden Eve

Nakliye; Yapı ve mimari teknolojilerinin gelişmesi yeni evlerin yapılmasını sağlamıştır. Bu durum ise taşınma işlemlerinde yüksek oranda artışa neden olmaktadır. Evden eve taşımacılık bugünlerde herkesin en az bir kere ihtiyaç duyduğu bir hizmettir. Günümüzde taşınma işlemi sağlıklı ve pratik bir şekilde yapılması herkesin istediği bir şeydir. Bu doğrultuda ev taşıma hizmetleri gelişmekte ve yoğun talep görmektedir. Özellikle ülkemizde gerek kiracıların ev değiştirme gerekse de yeni ev alan kişilerin taşınma işlemlerinin en hızlı şekilde gerçekleşmesi için Mersin nakliye firmaları hizmet vermektedir. Güvenli ve hızlı taşımacılığın tek yolu ise profesyonel bir çalışma sergileyen nakliye şirketi tercih etmektir.

Mersin Nakliye Hizmeti

Kalabalık nüfusu ve kentsel dönüşümle birlikte yeni yapılan evlerin arttığı Mersin’de evden eve nakliyat hizmeti veren Fırat nakliye şirketi müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bu hizmet anlayışı ile hareket eden firmamız, oldukça güvenli ve hızlı bir şekilde taşınma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ayrıca Mersin şehrinin bütün ilçeleri ve bölgeleri arasında nakliye hizmetlerini dilediğiniz gibi uygulamaktadır. Uygun fiyatları ise alternatiflerinin önüne geçmesini sağlamaktadır. Profesyonel kadrosu ve araçları ile eşyalarınızı sapasağlam taşımakta ve yerleştirmektedir.

Evden eve taşımacılıkta temel unsurların hepsini göz önünde bulunduran bir firma olarak, tercih edilen ve aranan bir evden eve nakliye firmasıyız. Nakliye firmamız, hızlı bir şekilde eşyalarınızı istediğiniz yere götürmekte ve yeni evinize taşımaktadır. Uzun ya da kısa mesafeler fark etmeksizin kolaylıkla ve sorunsuz bir şekilde taşınma işleminizi sonuçlandırmaktadır.

Mersin Nakliye Firması Seçilirken Nelere Dikkat Edilmeli?

Mersin ilinin farklı bölgelerinde adres değiştiren kişiler öncelikle eşyalarına zarar vermeyecek dikkatli ve düzenli çalışan bir nakliye firması tercih etmelidir. Bunun yanı sıra özellikle yüksek katlı binalar için farklı teknolojileri elinde bulunduran firmaların seçilmesi kolaylık sağlayabilmektedir. Örneğin; asansörlü taşınmalar yüksek yapılarda hız ve dikkat açısından büyük kolaylık sağlamaktadır. Uzun mesafeli taşımacılık işlemlerinde ise eşyalara sigorta yapan şirketler tercih edilebilir. Böylelikle güvenlik endişesi ortadan kalkacaktır. Mersin nakliye firması seçilirken profesyonel hizmet veren şirketler ön planda tutulmalıdır. Özellikle fiyata aldanarak evden eve taşımacılık yapan firmaların tercih edilmesi eşyaların zarar görmesine ve taşınma sürecini külfete dönüşmesine neden olmaktadır.