12.08
2018

Mersin Ankara Asansörlü Nakliye

Mersin Ankara Asansörlü Nakliye

Evden eve nakliyat, eşyaların düzenli ve dikkatli bir şekilde taşınarak başka bir adrese ulaştırılması ve yerleştirilmesine dayanan bir taşınma modelidir. Nakliyat sektörü, gündelik yaşamın ihtiyaçları doğrultusunda ortaya çıkmıştır ve her geçen gün gelişim kaydetmektedir. Özel ya da iş yaşamları dolayısıyla adres değişikliği yapan insanların sayısı arttıkça, nakliye sektöründe gelişimi devam ettirmekte ve ihtiyaçlara cevap vermektedir. Bu noktada zaman içerisinde teknolojik araçlardan faydalanmaya başlayan sektör, yükselen mimari yapılara ulaşımı kolaylaştırmayı amaçlamıştır. Yükselen mimari yapılarda evden eve nakliyatı gerçekleştirmek için asansör sistemi kullanılmaya başlamıştır. Evden eve asansörlü nakliyat, zaman ve güven açısından müşteriler tarafından tercih edilmektedir.

Mersin Ankara Asansörlü Nakliye Firması

Mersin Ankara asansörlü nakliye firması ile eşyalarınızı sıfır risk ile taşıyabilir ve taşınma işlemlerini sorunsuz tamamlayabilirsiniz. Eşyaların yeni adrese aktarılması vinç asansör ile yapılmaktadır. Asansör sistemi ile yapılan taşımalar oldukça hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır. Bu durum ise eşya sahiplerini mutlu etmektedir. Evden eve nakliyat sürecinin hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlanması herkesin en çok istediği şeydir. Mersin Ankara asansörlü nakliye işlemi uygun fiyatlar ile yapılmaktadır. Özellikle yüksek yapılı binalarda asansörlü nakliye firmaları tercih edilmelidir. Eşyaların kolaylık ve hasarsız taşınması için geliştirilen bir sistem olan asansörlü nakliye, binaların zarar görmesini de engellemektedir.

Mersin Ankara Asansörlü Nakliye Nasıl Olmalıdır?

Mersin Ankara asansörlü nakliye için kaliteli hizmet sunan ve referansları bulunan firmaların tercih edilmelidir. Bunun nedeni ise farklı taşımacılık sistemlerinin maliyetinin daha yüksek olmasıdır. Nakliye firması ekspertiz hizmeti de vermelidir. Taşınmadan önce eşyaların durumu, mesafe, eşyaların ulaşacağı konum, taşınmanın gerçekleşeceği alanın özellikleri gibi kriterlerin tespit edilmesi bu süreci kolaylaştırmaktadır. Asansörlü nakliye firması, evden eve nakliyat yaparken yeni ve gelişmiş teknolojik aletlerden faydalanmalıdır. Ayrıca personelinde profesyonel olması gerekmektedir. Nakliyat firmalarının en önemli unsurlarından birisi personeldir. Asansörlü nakliyelerde personel yüzde 100 performans ile çalışabilmektedir. Yani profesyonel bir ekibe sahip olan nakliye firması ile çalışmak, eşyaların taşınması ve yerleştirilmesinin güvenli bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Mersin Ankara asansörlü nakliye firmasının eşyaların sigortasını yaparak daha güvenli bir nakliyat sürecini müşterilerine sunmalıdır. 

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan bir firma olarak sigortalı ve kaliteli hizmet sunan bir evden eve nakliyat şirketiyiz. Siz de taşınma sürecini sorunsuz atlatmak ve eşyalarınızı güvenilir bir firmaya emanet etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

11.08
2018

nakliye şirketi

Nakliye şirketi

olarak şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık konusunda Fırat Evden Eve ailesi olarak kurumsal ve sistemli bir şekilde profesyonel hizmetler  uygun navlun fiyatları ile güvenli taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Mersin Nakliye Şirketleri arasında yaptığı işin önemini ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan firmamız sizlere pratik hızlı nakliyat çözümleri vermektedir.
Evden Eve Nakliye Şirketinin en önemli özellikleri deneyimli uzman personel ve eşyaların paketleme sistemleridir. Bu iki ana hususta iyi hizmet veren firma sizleri nakliye başlangıcından sonuna dek sorun yaşamanıza sebebiyet verecek durumlarla karşılaşmamızın önüne geçecektir.

Evden Eve Nakliye Sektöründe Güvenli Nakliyeci ile çalışmak ev sahipleri için en önemli konu. Bizler nakliye şirketi olarak sizlere hizmet anlayışımız sizlerin memnuniyetine dayalı fikri ile yola çıktık. Bizlerin başarısı taşıdığımız siz değerli müşterilerin bizleri arayarak teşekkür etmenizdir.

Evden eve servislerinde diğer dikkat edilmesi gereken husus yapılan ambalaj teknikleridir. Eşyaların hijyenik ve zarar görmeden taşınması için firma olarak havalı pat pat ve naylon streçler kullanıyoruz.

02.08
2018

Evden eve nakliyat fiyatları

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Evinizin Bulunduğu Kat, Bulunan Eşya Yoğunluğu, Gideceği Mesafe ( Şehir içi, Şehirler-arası), Teslimat süreleri ile ücretlerde doğru orantılı olarak değişim göstermektedir. Nakliye müşteri talebi yorgunluğu ve piyasada araç yoğunluğunda göre değişim gösterir. Özellikle evden eve nakliye sezonsal olduğu için sezon içinde araç sıkıntısı yaşandığından fiyatlarda normal taşıma günlerine nazaran fiyat değişimleri olmaktadır. bu gibi olaylarla karşılaşmak istemiyorsanız daha önceden rezervasyon yaptırtarak bu tip yüksek fiyatlara ev eşyalarınızı taşıtamazsınız. Fırat evden eve nakliye ailesi olarak erken rezervasyonlarda çok uygun fiyatlarla sizlere taşıma hizmetleri sunuyoruz.