Evden Eve Nakliye

Evden eve nakliye

Günümüzde her şeyde olduğu gibi lojistik sektöründe de majör değişiklikler olmuş ve evden eve nakliye sektörü de bundan nasibini almıştır. Esasında ülkemizde geleneksel taşınma yöntemleri içerisinde bulunmayan ve modern bir yöntem olarak hayatımıza yeni girmiş bu sistem, pek çok taşıma firması tarafından dahi yanlış anlaşılır. Zira evden eve nakliye; sadece eşyaların nakledildiği bir hizmet süreci değildir. Evrensel ilkeleri kapsamında evden eve nakliye; toplanma sürecinin de dahil olduğu bir süreçtir ve ev sahibinin bu süreçlerin hiçbir noktası olması gerekmez. Oysa ülkemizde, bu kavramlar zaman zaman oldukça yanlış anlaşılır ki, koltuğunu kamyona taşıyan ev sahipleri alışılagelmiş bir manzaradır.

Evden eve nakliye sürecinde, duvardaki tablodan, mutfak dolabına kadar tüm toplanma ve paketleme işlemleri evden eve nakliye firması tarafından yapılır. Zaten yöntemin ismi de bundan ileri gelir. Kapıdan kapıya nakliye farklı bir prosedürdür ki, ev taşımada en verimli yöntem elbette evden eve nakliye hizmetleridir. Günümüzde taşınma için gerekli paketleme araçlarına dahi bireysel imkanlarla erişebilmeniz mümkün değildir. Zira artık koliler dağıtılmaz ki, mağazalar dahi depozitolu koliler kullanır. Ayrıca, hem taşıma ücreti verip hem de paketlemeye dahil olmak hayatınızdaki birkaç günü tamamen boşa çıkarmanızı gerektirir. Modern şehir yaşantısı içerisinde dakikalarla yarışırken, bu pek de mümkün olmadığından, gerçek evden eve nakliye hizmetlerini tercih etmeniz faydanızadır.

Biz Fırat Nakliyat olarak, Avrupa veya Amerika’da nasıl bir evden eve nakliye hizmeti veriliyorsa aynısını, hatta daha niteliklisini veriyoruz. Katlanacağınız maliyetin tam karşılığını alacağınız, zahmete girmeden hızlı ve güvenli biçimde tamamlayacağınız süreçleri elde etmek için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Garantili ve sigortalı hizmetlerimiz, en uygun koşullarla sizlere sunulmakta ve hiçbir sürece katılmanız gerekmemektedir. Sizin bu noktada tek sorumluluğunuz, gerekli izinleri almak ve taşıma firmasına sınırlarını belirtmektir. Hangi gün taşınacağınıza karar verdiğinizde bizi arayarak uygunluğu sorgulayabilirsiniz. Sizin için adresinize yapacağımız keşfe istinaden bir sözleşme hazırlayacak ve vaat ettiğimiz gün ve saatte adresinizde hazır olacağız. Sizlere sorunsuz bir taşınma deneyimi yaşatmak için biz tüm donanım ve deneyime sahibiz.