Evden Eve Taşımacılık

Evden eve taşımacılık

Ülkemizde mevcut yasalar, evden eve taşımacılık hizmetlerini regüle etmiş ve mevcut sektör yapılanma bu yasalar kapsamında meydana gelmiş durumdadır. Tabii maalesef her sektörde olduğu gibi evden eve taşımacılık sektöründe de bazı ruhsatsız firmalar faaliyetlerini sürdürmekte ve kalite standartları düşük hizmetler ortaya çıkabilmektedir. Fırat nakliyat olarak bu gibi olumsuzluklarla karşılaşmamanız için sizlere en iyi hizmetleri veren firma olarak sektörde yer alıyor ve kanuni sınırlamaların da üzerinde hizmetler üreterek katma değer yaratıyoruz. Sektörde evden eve taşımacılık uzmanı dendiğinde akla ilk gelen firmalardan olan Fırat nakliyat elbette bulunduğu seviyeye gelebilmek için oldukça çetin bir yolu kat etmiş ve binerce mutlu müşterinin teveccühü ile sektör lideri olmuştur. Firmamız bu unvanı korumak için stratejik ve taktik olarak tüm süreçlerde en yüksek nitelikleri benimser. Kalite bizim için bir özellik değil, temel vasıftır. Biz ayırt edici özelliklerimizi başka noktalardan sunuyor ve en yüksek standartları en uygun fiyatlarla sizlere sunarak, fark yaratıyoruz.

Bizden evden eve taşımacılık hizmetleri almanız durumunda, katlanacağınız maliyetin her kuruşuna değer bir hizmet alacaksınız. Bunu açıkça ifade etmek isteriz ki, Fırat nakliyat, sıradan bir taşımacılık firması değil, Türkiye’nin her yerine aynı anda servis yapabilen geniş filosu ve kaliteli hizmet anlayışı ile sektörün en büyük oyuncularından bir tanesidir.

Evden eve taşımacılık sürecinde öncelikle bizi arayıp, keşif talebinde bulunuyorsunuz. Adresinizde yapılacak keşfin ardından sizinle hizmet kapsamını ifade eden bir sözleşme hazırlıyoruz. Bütün taahhütlerimizi belirttiğimiz bu sözleşmede ayrıca eşyalarınızın değerlerinin sigorta altına alınması da söz konusudur ki, bu sayede herhangi bir olumsuzluğa karşı tam garanti altına alınırsınız. Bütün eşyalarınızın en iyi paketlenmesi ve en iyi koşullardan taşınmasının yanı sıra, olağanüstü durumların ortaya çıkması durumunda güvence altına alınmanızı sağlayan sigorta prosedürü, esasında kanuni bir zorunluluktur ve kurumsal evden eve taşımacılık firmalarının bu işlemi yapmaları opsiyon değildir. Biz sizin için kapsamı en geniş sigorta seçeneğini sunuyor ve güvenliğinizi ön planda tuttuğumuz işlemlerimizde mali riskinizi de sıfır seviyesine indirgiyoruz. Hemen arayın, siz de kalite ile tanışın.