Fabrika Taşımacılığı

Fabrika Taşımacılığı konusunda Fırat Nakliyat Öncelikli olarak; tüm araç gereçlerin detaylı listesi oluşturulur, taşınma öncesi paketleme ve ambalajlama konusunda planlama yapılır. Fabrika düzeni planı çıkarılır. Bütün bu aşamalar geçildikten sonra nakliye günü profesyonel uzman ekipler ile birlik te eşyaların de-montaj işlemi yapılır. Hazır bulunan ambalaj ürünlerimizle güvenli bir şekilde paketleme işlemi yapılır.
Fabrikalar sanayimizin can damarlarıdır. Güvenli ve Garantili bir şekilde taşınması siz fabrika sahipleri, biz nakliye şirketleri yanında ülke ekonomisi içinde çok önemlidir.

Fabrikalar günü geldikleri zaman büyüme veya taşınma ihtiyacı duyar. Taşınma esnasında fabrikaların üretim, paketleme, v.b araç gereçlerinin hassas olduklarından dolayı titizlikte taşınması çok önemlidir. Mersin Fırat Taşımacılık olarak sizlere sigortalı ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi esasına dayalı hizmetler sunmaktayız. Sizlerin memnuniyeti bizlerin nakliyat potansiyelimizin ileriye doğru büyümesi ile doğru orantılı olduğunun bilinci içerisindeyiz. 16 yıllık taşımacılık sektöründe kesintisiz ve sorunsuz güvenli nakliyeler sunmaktayız.
Fabrika taşımacılığı yanında, evden eve, hastane nakliyesi, okul&dershane nakliyesi, mağaza taşımacılığı, sergi ve fuar nakliyesi hizmetlerini de uygun fiyat garantisi ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Fabrika Taşınması dikkat ve plan program isteyen bir nakliyecilik sektörü; işi bilen firmalarla çalışmak sizlerin istenmeyen sorunlara karşılaşmanızı  önüne geçer. Yeni yerinizde uzman ekiplerimiz montaj işlemlerini kusursuz bir şekilde yapmaktadır.