Fuar Taşımacılığı

Fuar Taşımacılığı

Fuar Taşımacılığı konusunda Fırat Şehir içi ve Şehirlerarası Taşımacılık konusunda Sigortalı ve Ambalajlı olarak Türkiye’nin 81 iline Asansörlü uygun cazip fiyat avantajları ile sizlere 7/24 hizmetler sunmaktayız. 15 yıllık deneyim ve tecrübenin verdiği öz güven, profesyonel uzman ekip ve geniş araç filosu ile sizlere zamanında teslimat garantisi sunmaktayız. Fuar taşımacılığı titizlik ve önem arz eden bir nakliye hizmeti olduğundan sizlerin fuar alanında eşyaların sorunsuz, eksiksiz gelmesi sizler için ne derece önemli ise en az bizler sizin kadar bu konuda dikkat etmekteyiz.

Fırat Nakliyat, Türkiye’nin bütün illerine yurt-içi nakliye hizmetlerin’de ,öz-mal araç filosu veya sözleşmeli alt tedarikçileri ile birlikte sektöründe uzman ve deneyimli personeli ile projeleri ,en uygun maliyetler ile istenilen noktaya teslimatını istenilen süreler için yapmaktadır.

Fuarda kullanılacak araç gereçlerin nakliyesi sırasında tüm eşyaların sigortalı poliçesi güvencesi altında olması önemli. Fuar malzemelerinin nakliyatı için en uygun taşımacılık şekli seçilmelidir. Bu tür malzemelerin taşınması şehirler-arası mı yoksa uluslararası mı olacak bu, taşımacılık şirketine bildirilmelidir. Çünkü nakliye şirketi size ona göre bir nakliye maliyeti hesabı yapacaktır. Malzemelerin taşınırken hiçbir zarar görmemesi için ambalaj olmalarına çok dikkat edilmelidir. Fuar sonunda malzemeler tekrar yükleme yerine güvenli bir şekilde geri taşınmalıdır.Fuarlarda ürünlerini tanıtan şirketlerin malzemelerini taşıyan taşıma şirketleri için müşteri memnuniyeti en başta gelmelidir. Bunun için dikkatli bir seçim yapılarak fuar taşımacılığı alanında uzman olan taşımacılık firmaları ile çalışılmalıdır.

Mersin Evden Eve Nakliyat