Hastane Taşımacılığı

Hastane Taşımacılığı

Hastane Taşımacılığı Şehir içi veya Şehirlerarası Nakliyecilikte En Dikkat Edilmesi ve titizlikte taşınması gereken bir sektör olması dolayıyla zorlu bir nakliye ve plan program içerisinde sürdürülmesi gerekmektedir. Hastane ekipmanlarının nakliyesinde Fırat Taşımacılık sizlere garantili, güvenli ve sigortalı taşıma hizmetleri sunmaktadır. Hastanedeki tüm araç ve gereçlerinizi özenle ambalaj ve paketlenmesi yapılır. Profesyonel uzman ekibimiz mobilyalarınızı özenle de-montajını yaparak taşınmaya hazır hale getirilir.

Aracın ve paketleme ürünlerinin hijyenik olması çok önemlidir. Hastane ekipmanları hassas oldukları kadar hijyenik ortamlarda taşınması da önem arz etmektedir. Fırat Nakliyat sizlere 16 yıllık deneyim ile sorunsuz nakliye hizmetleri sunmaktadır. Fırat Nakliyat Firması olarak; hastane nakliyesi yanında evden eve, fabrika, mağaza, iş yeri, sergi, fuar, panayır, mobilya, beyaz eşya, parça eşya, okul, dershane v.b taşımalarda  sigortalı ve asansörlü olarak sizlere Türkiye’nin 81 iline sunulmaktadır.

Müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat garantisi ilkesi ile yola çıkan Fırat Şehirler arası Nakliyat güler yüzlü, ahlaklı, kadrolu personel, geniş araç filosu ile Türkiye’nin her noktasına ulaşmaktadır.

Profesyonel Nakliye Şirketi ile çalışmanız sizlere daha sonradan istenmeyen durumlarla karşılamanızın önüne geçecektir. Fırat Taşıma Firması Mersin Merkezli şirketimizi aramadan fiyat ve hizmetleri sormadan taşıma yapmayınız.

Mersin Evden Eve Nakliyat