mersin ankara nakliyat

Mersin Ankara Nakliyat

Evden eve  ister şehirde, ister taşrada ikamet ediyor olsun, herkesin ihtiyaçlarından bir tanesidir. Tabii nakliye konusu günümüzde geçmiştekinden hayli farklı standartlara kavuşmuş ve nakliyat ile ilgili kanuni müeyyideler söz konusu hale gelmiştir. Bu kapsamda taşımacılık günümüzde profesyonel bir iştir ve iş gücü ile araç bileşenlerini bir araya getiren herkes koşulsuz biçimde nakliye yapamaz. Kaldı ki taşımacılığın günümüzde bazı standartları söz konusudur.  Örneğin asansörlü ve sigortalı taşımacılık, günümüzde bir ayrıcalık değil standart durumundadır. Ayrıca kimi ihtiyaç sahiplerine parça ev taşıma imkanı sunmakta özellikle şehirler arası taşımacılıkta önemli niteliklerdendir. Tabii bu noktada nakliye şirketi kanunlarla sınırlı biçimde kontrol altına alınabilmektedir. Asıl olan nakliye firmaları tarafından oto kontrol mekanizmalarının geliştirilmiş olmasıdır ki, firmamız, herhangi bir kanunla sınırlı olmasa dahi zaten yüksek standartları müşterilerine sunmaktadır.

Evden Eve Taşımacılık Standartları

Geçmiş yıllarda, özellikle 2000’lerden önce; nakliye firmaları genellikle kontrol dışı çalışmakta, ulaştırma bakanlığı hükümleri bir yana, vergi kanununun dahi dışında faaliyet göstermekte idi. Oysa günümüzde koşullar oldukça farklıdır. Nakliyat şirketleri ciddi müeyyidelerle sınırlandırılmış durumdadır ki, bu hem sizin güvenliğiniz açısından büyük öneme sahiptir, hem de devletin kaynaklarının doğru biçimde kullanılmasını sağlar. Örneğin günümüzde hiçbir nakliye firması, araçları için taşıma yetki belgesi almadan trafiğe çıkamaz. Ayrıca yine kanun gereğince sigortalı taşıma yapmak bir opsiyon değildir. Karayollarında yapılacak denetimlerde, taşımayı yapan ve yaptıran gerekli kanuni koşulları yerine getirmediği taktirde ortak sorumlu sayılacaklarından, sözleşmesi taşıma prosedürlerinden uzak durmak gereklidir.

Şehirler arası güzergahlarda, ağır vasıtalar için özel denetim noktaları bulunmaktadır. Burada emniyet güçleri, maliye görevliler ve karayolları denetmenleri, araçları taşımacılık koşullarına uygun olup olmadığını, nakliye işleminin kanunlara uygun biçimde belgelendirip, belgelendirilmediğini kontrol ederler. Bu durumda kanuna aykırı bir durum tespit edilmesi durumunda araç alıkonulur ve soruşturma süresinde yük yediemine çekilir. Bu durumda sizlerin mağduriyeti oldukça ciddi boyutlara ulaşabilmektedir.

Bu gibi riskleri almamak için, taşımacılık işlemini, sizinle sözleşme yapabilen güvenilir firmalara teslim etmeniz ehemmiyet arz etmektedir. Bu noktada Fırat nakliyat olarak biz size yüksek standartlarla birlikte, kanuni bakımdan hiçbir riski olmayan nakliye süreçleri vaad ediyoruz ve verdiğimiz hizmetin, kanunun belirlediği sınırların hayli üzerinde olmasını garanti ediyoruz. Bizimle yapacağınız taşımacılık sözleşmelerinde %100 garantili ve sigortalı taşımacılık yaparız ve hiçbir riski üstlenmeniz gerekmez.

Güvenli Evden Eve Nakliye

Fırat Evden Eve olarak, taşıma standartlarımızı uluslar arası ölçekte standardize etmiş durumdayız. Taşıma için kullandığımız paketleme araçlarından, taşıma tekniklerimize kadar tüm süreçlerimizde mükemmeliyet esasları söz konusudur ve çok katlı yapılarda risk almadan asansörlü taşımacılık standartlarını kullanırız. Yapıya ve eşyalarınıza hiçbir zarar vermeden en kısa sürede taşıma işlemini tamamlama imkanı sunan asansörlü taşımacılık sayesinde, göz açıp kapayıncaya kadar tamamlanan süreçler söz konusu olmaktadır.

Araç donanımlarımız da, tıpkı paketleme araçlarımızda olduğu gibi özel tasarlanmıştır ve eşyalarınızın hiçbir zarar görmemesi için tüm gereksinimleri karşılamaktadır. Mersin – Ankara gibi uzun mesafelerde saatlerce araçta kalacak eşyalarınıza, hava koşulları ve yol koşulları nedeniyle herhangi bir zarar gelmesi söz konusu değildir. Karoserleri mükemmel biçimde izole edilen araçlarımız, güvenli sürüş teknikleri ile karayolunda seyir yapacağından, olağan koşullarda herhangi bir risk söz konusu olmayacaktır.

Fırat Şehir içi ve Şehirlerarası Evden Eve Asansörlü Nakliye, sizlere en sorunsuz nakliye şirketi deneyimini sunmak üzere yapılanmış firmadır ve nakliye firmaları arasında önemli bir yere sahiptir. Bizden hizmet alarak ne kadar doğru bir eylemde bulunduğunuzu işlem sonunda sizin taktir edeceğinizi garanti ederiz.