Mersin Antalya Ev Taşıma

Mersin Antalya Ev Taşıma

Mersin Antalya Ev Taşıma
Ev taşıma, pek çoğumuz için aylar öncesinden başlayan bir telaş, adeta hayatımızın karanlık günleridir. Oysa Fırat Nakliyat hizmetlerini tercih ederek böyle düşünmenize hiç gerek yok. Biz size geçmiş taşınma deneyimlerinizi bütünüyle unutturacak bir hizmet sunuyor ve işinizi çok kolay bir hale getirebiliyoruz. Modern nakliye sektörü, bundan 10 yıl öncesine göre bile oldukça farklı bir çizgide yer almaktadır. Fırat Nakliyat olarak bizim hizmetlerimiz ise bu çizginin biraz üzerinde yer alır. Biz nakliyat işini oldukça ciddiye alıyor ve sizin için ne kadar önemli olduğunu çok iyi anlıyoruz. Uzun zamandır sektörde devam ettirdiğimiz taşımacılık faaliyetlerimiz boyunca edindiğimiz deneyim sayesinde, neredeyse sizi sizden çok daha iyi anlıyor ve neye ihtiyacınız olduğunu önceden belirliyoruz. Örneğin; pek çok ev sahibi asansörlü taşıma ihtiyacı olduğundan haberdar değildir. Geleneksel yöntemlerle yapılacak taşımacılık faaliyetinin çok uzun süreceğini, yapıya ve eşyalara zarar verebileceğini bilmez ve hatta bir kısım ev sahibi asansörlü taşıma ihtiyacı olduğundan dahi haberdar değildir. Oysa Fırat Nakliyat olarak biz size güvenli ve hızlı bir taşıma yöntemi olan asansörlü taşımacılığı standart olarak sunabilir ve her türlü ihtimale karşı sigortalı taşımacılık yaparız. Dilerseniz tüm evinizi siz elinizi sürmeden taşıyabileceğimiz gibi, her eşyanın taşınmaması durumunda ekonomik bir çözüm olan parça ev taşıma hizmetlerimizi de size sunabiliriz. Fırat Nakliyat sıradan bir nakliye şirketi değildir. Bu sınıfta sayısı oldukça az olan nakliye firmaları arasında önemli bir yere sahip olan firmamız, üst sınıf hizmetleri ile size kolaylık sağlamak maksadıyla hizmet vermektedir.
Evden eve Nakliye Prosedürü
Sınırları kanunlarla belirlenen taşımacılık ilkeleri gereğince, nakliye firmaları taşıma yapılacak adrese öncelikle keşif yaparlar. Sigortalı taşımacılık yapılabilmesi için taşınacak eşyanın miktar ve nitelikleri kalem kalem yazılmalı ve eşya değerinin beyanı alınmalıdır. Önceden beyanı yapılmayan eşyaların sigorta kapsamına girmesi söz konusu değildir. Elbette bunun için nakliye firması bir keşif gerçekleştirmelidir ki, zaten bu süreç içerisinde taşıma işleminin tüm nitelikleri en küçük detayına kadar tespit edilmiş olacaktır. Bu sayede nakliye işleminin tüm detayları da sözleşmeye dökülebilecek ve hiçbir şaibeli husus söz konusu olmamaktadır. Yapılacak taşımacılık sözleşmesinde tüm detaylar en ince detayına kadar izah edilecek ve risk söz konusu olmayacaktır.
Taşıma günü ve saatine taşıma firması ile müşteri ortaklaşa karar vereceklerdir. Bu noktada alım ve teslimin yapılacağı adreslerde müsaitlik durumunun müşteri tarafından kesinleştirilmesi gerekir. Kimi sitelerde belli günlerde taşıma yasaktır. Bu nedenle taşıma yapılmadan önce her iki nokta yöntemlerinden onay almak gerekecektir.
Fırat Nakliyat olarak biz sizin için taşıma işleminin tüm detaylarını gerçekleştiriyoruz. Mobilyalarınızın ve elektrikli ev eşyalarınızın sökülüp varış noktasında tekrar monte edilmesine kadar tüm işlemler tarafımızca yapılabilmektedir ve bunun için herhangi bir ek ödeme yapmazsınız. Kaldı ki, taşıma işlemleriniz için kutu arama devri de artık kapanmıştır. Biz taşıma işlemlerimiz için özel tedarik ettiğimiz taşıma araçlarımızla tüm ev eşyalarını taşıya-bilmekteyiz. Üstelik bunun için siz herhangi bir eylemde bulunmanız da gerekmiyor. Size sunacağımız asansörlü taşımacılık hizmetleri kapsamında, yalnızca özel eşyalarınızı toplamanız yeterlidir. Biz mutfak eşyalarınızdan çekmecelerin ize kadar tüm evinizi topluyor ve varış noktasında teslim aldığımız biçimde teslim ediyoruz.
Fırat nakliyat, her zaman ihtiyacınız taşımacılık işlemlerinde hep ilk tercihiniz olmak için çalışmaktadır. Vereceğimiz hizmetlerin tümünden azami memnuniyetle ayrılmanız bizim için birinci önceliktir. Nakliy firmaları içerisinde sahip olduğumuz konumu güçlendirerek sürdürmek için, sizlere her zaman en iyisini biz sunuyoruz.

Mersin Evden Eve Nakliyat