Mersin Ev Taşıma Şirketi

Mersin Ev Taşıma Şirketi

Mersin Ev Taşıma Şirketi olarak Fırat Taşımacılık sizlere profesyonel sorunsuz ev nakliyesi hizmetini; en hızlı, güvenilir, deneyimli personeller ile Mersin ve ilçeleri başta olmak üzere Türkiye’nin bütün illerine bu hizmeti 1996 yılından bu yana kaliteli olarak kesintisiz sürdürmektedir.

Bizler işimizi severek yapmakta ve sizlerin memnuniyetini her-şeyden önde tutmaktan dolayı her geçen gün müşteri portföyümüzü de nakliye alanımızı da büyütmekteyiz. Ev Taşıma Sistemimiz planlı ve kademeli yürümekte ve nakliye süreci bir uyum içerisinde sunulmaktadır. Planlı yapılan bu hizmet içerisinde paketleme, ambalajlama, montaj, de-montaj, elektrik aletlerin sökümü, yeni yerde yerine takılması, mutfak eşyalarınızın toplanıp, sarılıp, paketlenmesi, depolama hizmeti, parsiyel ev nakliye hizmeti, daha bir çok sayamadığımız hizmetler sizlere verilen paket içerisinde mevcuttur.

Sizlerde keyifli ev taşıması süreci geçirmek istiyorsanız Fırat Nakliyat her il ve ilçeye bu hizmeti vermektedir.  Mersin Ev Taşıma Şirketi ararken köklü ve geçmişi olan firma ile çalışmaya özen gösteriniz; günümüzde korsan çalışan evden evecilere dikkat ediniz ki sonradan büyük sıkıntılar ve maddi zararlar la karşılaşmayın.

Mersin Evden Eve Nakliyat