Mersin Evden Eve Nakliyat Şirketi

Mersin Evden Eve Nakliyat

Mersin Evden Eve Nakliyat

Mersin Evden Eve Nakliyat, Fırat Taşımacılık olarak; Mersin başta olmak üzere tüm Türkiye illerine evden eve nakliyat sigortalı, asansörlü ev nakliyesi sunmaktayız. Ev taşıma konusunda uzman personel ve iş ahlakına itina gösteren, vizyonu %100 müşteri memnuniyeti ekseninde hizmet vermekteyiz.
Mersin merkezli olan firmamız 1998 yılından bu yana ev nakliyesi, ofis nakliyesi, fuar nakliyesi, hastane nakliyesi, fabrika nakliyesi, dershane nakliyesi vb. yurt içinde tüm il ve ilçelere komple yada parça eşya bazda taşımacılık hizmetleri sunuyoruz.

Mersin evden eve nakliyat

firmaları şirketi uzman deneyimli personel ve yeni nesil çevre dostu araçlarla hızlı kaliteli ve güvenli nakliye hizmetleri sunmaktadır. Şirketimiz, web sitesi üzerinden taşımacılık ve sunduğu hizmetlerle müşterileri bilgilendirerek ev sahiplerine kendilerine olan güvenlerini de sağlamaktadır. Evini taşımayı düşünen ev sahiplerinin kendilerine en çok sorun ettiği iki mevzu olan evdeki araç gerecin toplanması, hasar ve dökülmeden yeni eve taşınması konusunda da sağladığı garantili nakliyat anlayışıyla müşterilerinin gönlüne su serpiyor.

Taşınma konusunda bir başka problem olarak görünen konu ise, yeni taşınılan yerde eşyaların yerleştirilmesi ve mobilya montajı gibi mevzulardır. Taşımacılık şirketimiz bu konuda da müşterilerinin destekçisi oluyor ve taşınan ev eşyaların yerli yerince firmamız tarafından eve yerleştiriliyor. Ayrıca uzman elemanlar ebeveyn odası, bebek odası, mutfak ve salon mobilyalarının da montajını yaparak anahtar teslimi bir hizmet sunuyor.
Bütün kademelerde ev sahiplerinin konforunu ve güvenliğini esas alan şirketimiz, taşıma için anlaşıldıktan sonra binadan eşyaların alınmasından yeni taşınılan eve yerleştirilmesine kadar tüm sorumluluğu üzerine alarak insanların akıllarında kalacak her konu ile ilgili garantili hizmetler vermekteyiz. Şirketimizin çalışan elemanlar işinde tecrübeli ve uzman elemanlardan oluşuyor ve işlerini ciddiye alarak çalışmalarını sürdürmektedir. Bu da ev nakliyesi isteyen insanlara çok daha fazla güven veriyor.
       Mersin Fırat Evden Eve Nakliyat firması; mersin şehir içi gerekse Mersin şehirlerarası evden eve nakliye konusunda taşınma ihtiyacı olan insanların güvenle tercih edebilecekleri adresler arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Mersin Evden Eve Nakliyat