Mersin Evden Eve Paketleme

Paketleme ve taşıma hizmetleri için genel ücretler, birçok hizmet maliyetini içerir:

Ambalaj malzemelerinin ücretleri
Paketleme işçilik ücretleri
Yükleme ve boşaltma ücretleri
Ulaşım ücretleri
Transit sigorta bedeli
Uygulanabilir vergiler
Paketleme malzemelerinin ücretleri: Taşıyıcılar ve Paketleyiciler, ürünlerinizi köpük, karton, tahta sandık vb. Gibi en iyi kalitede paketleme malzemeleri kullanarak paketler.

Ambalajlama için işçilik ücretleri: Bu açıkça basit işçilik ücretidir ve malın hacmine ve profesyonelin yaptığı paketleme türüne bağlıdır. Taşınmadan önce tüm mallarınızı dikkatlice ve iyi bir şekilde paketleyebilecek profesyonel nitelikli ekip ve işçilere sahiptir. Paketleme için işçi maliyetleri, nakliyecilerin sizi ücretlendireceği farklı zeminlerdir.

Yükleme ve boşaltma ücretleri: Ambalajlamadan sonra etiketleme, mühürleme, yükleme ve boşaltma ve diğerleri gibi birçok görev vardır. Yükleme ve boşaltma, tam hareketin önemli bir parçasıdır çünkü yükleme veya boşaltma sırasında meydana gelen herhangi bir hata kargoya zarar verebilir. Genellikle, kendi ekiplerinde, bu farklı büyüklükteki malları nasıl kullanacaklarını bilen emekçilerin tecrübesi vardır.

Nakliye ücretleri: Paketleyiciler ve nakliyeciler, tüm eşyalarınızı bulunduğunuz yerden istediğiniz yere dikkatlice götürecek kendi nakliyelerine sahiptir. Nakliye masrafları normalde kalemlerin, mesafelerin ve yerlerin hacmini belirler.

Geçiş sigortası ücreti: Ev eşyalarını taşımak için sigorta zorunludur ve çoğunlukla uzun mesafeli eve geçişlerde kullanılır. Sigorta masrafları, taşınmakta olan malların değerine bağlı olacaktır. Paketleme ve taşıma şirketi iki tür sigorta geçişi ve her şey dahil tam sigorta sunmaktadır. Geçiş durumunda beyan edilen değerin% 1,5’ini fiyatlandırıp sertifika veriyorlar. Ve her şey dahil komple sigorta bedeli, beyan edilen maliyetin% 3’ünü ve bu teklifi kendilerine aittir.