Mersin İzmir Ev Taşıma

Mersin İzmir Ev Taşıma

Mersin İzmir Ev Taşıma
Uzun mesafelerde taşımacılık için özel çözümler arıyorsanız doğru yerdesiniz. Fırat Nakliyat, uluslar arası standartlarda sunduğu nakliye hizmetleri ile nakliyat ihtiyacını bir sorun olmaktan çıkarıp, kolay ve hızlı taşımacılık hizmetleri almanızı sağlıyor. Sunduğumuz asansörlü ve sigortalı taşımacılık hizmetlerini ister, parça ev taşıma biçiminde isterseniz tüm evin taşınması şeklinde alabilirsiniz. Sizin için çözüm odaklı hizmetler sunuyor ve mükemmele ulaşmanızı sağlıyoruz. Firmamız uzun yıllardır sektörde bulunan bir nakliye şirketi olmanın yanı sıra mevcut kapasite ve kalitesini her geçen gün artırarak nakliye firmaları arasında en ön sırada yer alma vizyonu ile çalışmaktadır ve bu kapsamdan tüm enstrümanlarımızı en iyi biçimde kullanırız.
Evden Eve Taşıma
Taşınma işi elbette taşınan için hiçbir zaman kolay olarak addedilemez. Ancak, modern taşımacılık standartları sayesinde bu sorunun oldukça küçük bir boyuta indirgeyebilmek mümkündür. Örneğin, taşınacağınızda evinizdeki yalnızca özel eşyalarınızı paketlemeniz gerekse ve geri kalan hiçbir şeye dokunmayacak olsanız iyi olmaz mı? Hele ki bu eşyaların varış noktasında alındığı gibi yerleştirildiğini de hesaba katacak olursak, aslında ortaya bir sorun olduğundan bile bahsetmek mümkün değildir Bizim size sunacağımız nakliye hizmetleri Mersin’deki evinizin Adeta İzmir’e ışınlanması gibi tanımlanabilir. Bize talimatı verip arkanıza yaslanın, biz hallederiz.
Keşif ve Sözleşme Süreci
Elbette nakliye başlamadan önce neyi taşıyacağımızı bilmek isteriz ki, bu noktada nakliyat için gerekli olan taşımacılık araçlarını hazır etmemiz gerekecektir. Örneğin çok katlı yapıların pek çoğunda asansörlü taşıma yapacağımızdan araçlarımızı buna uygun biçimde sizin işleminizde hazır edeceğimizden keşif büyük öneme sahiptir. Tabii keşif, sigortalı taşıma için de gereklidir. Tüm değerli eşyaların her biri poliçede yer alacak biçimde kayda alınacağından ev sahibi ile ortaklaşa bir beyan hazırlanması için keşif yapılır. Bu durum parça ev taşıma veya komple taşımada değişmeyen bir prosedürdür. Her nakliye şirketi bu işlemi muhakkak gerçekleştirmektedir.
Keşif esnasında tespit edilen hususlar üzerinden bir program hazırlanır ve firmanın müsaitliği ve taşıma yapılacak adreslerin o tarihlerde taşımaya elverişsiz bir durumunun olup olmadığı kesinleştirildikten sonra sözleşme düzenlenir. Sözleşmelerde tüm hususlar bütün detayları ile yazılır ki, daha sonra bir anlaşmazlık oluşmaması için bu kanuni bir zorunluluktur.
Sözleşme uyarında belirlenen tarihte nakliye firması adreste bulunur ve belirlenen süreç içerisinde taşıma işlemi sona erer. Biz Fırat nakliyat olarak nerdeyse sıfır sapma ile sözleşmelerimizi uygularız. İklim ve yol koşulları nedeniyle nadiren ortaya çıkacak aksamalar ise elbette sözleşmeler mücbir sebepler olarak belirlenmiştir. Özellikle uzun yollarda bu hususlar önemli detaylardır.
Neleri Taşıyoruz?
Fırat nakliyat olarak, Mersin İzmir Ev Taşıma olarak tanımladığımız hizmet aslında, büyük çaplı endüstriyel makinelerin yer almadığı ticari taşımaları da kapsar. Örneğin, ofisinizin taşınması da bu hizmet içerisinde yer alabilmektedir. Ticari mallarınızın taşınması ve hatta küçük atölyelerin nakliyat hizmetleri bu grupta yer alabilmektedir. Tabii çok büyük çaplı taşıma işlemleri endüstri standartlarına gireceğinden özel olarak planlanmalıdır ki, bazı araçların taşınmasında farklı standartlar gerekebilir.
Bunlar dışında kalan hemen her şey nakledilebilmekte ve standart nakliyat hizmetlerimiz kapsamında taşınabilmektedir. Yüksek standartlar için deneyimli ekibimizle verdiğimiz taşımacılık hizmetleri neticesinde yerinizden kalkmadan sonuç elde edebiliyor ve ekonomik maliyetlerle hizmet alabiliyorsunuz. Fırat Nakliyat, yüksek nitelikli nakliye firmaları arasındadır ve sizlere uzun yıllardır olduğu gibi bundan sonra da bu standartlarda hizmet vermeye devam edecektir. Kanunlara uygun biçimde sürdürdüğümüz işlemlerimizin her seviyesinde güven ve konforunuz için çalışmaktayız.

Mersin Evden Eve Nakliyat