mersin-nakliyat-sirketleri-firatevdeneve.comMersin Nakliyat Şirketleri

olarak;
Fırat Nakliyat evden eve sektöründe 18 yıllık tecrübe, deneyim ve kazanılan bilgiler sayesinde Mersinimizin değerli vatandaşlarına hızlı, güvenli, uygun fiyat, garantili, sigortalı, asansörlü istenilen zaman zarfında ev nakliyesini itina ile sunmaktayız. Nakliyat Şirketleri arasında sorumluluk sahibi ve %100 müşteri memnuniyeti ilkeleri temelleri üzerine kurulan şirketimiz gizlilik anlayışıyla sizlere hizmet vermektedir.
Evinizi taşıtmak sizleri maddi yada zarar konusunda korkutmasın. Evinizdeki eşyaları toplamak çok zahmetli geliyor olabilir sizlere. Evden Eve Nakliyat Şirketi olarak Fırat Taşımacılık evinizdeki taşımayla ilgili bütün prosedürü yapmakta size kalan sadece özelinizi alıp izlemek.   A’dan Z’ye evinizdeki mobilya, beyaz eşya, yatak, mutfak eşyalarınızı, halı, dolap, perde, şohpen, avize, çanak vb. bütün değerli eşyalarınızı toplayarak, uygun şekilde paketleme ve ambalajını yapıyoruz, uygun araç ile taşıyıp, götürdüğümüz yeni yuvanızda ise sizlerin istediği yerlere ise titiz bir şekilde kurulumunu yapıyoruz. Ambalaj, taşıma yada indirme esnasında oluşabilecek istenmeyen kaza, hasar a karşın yüzbeyüz iade garantisi ile evden eve taşıma sigortası güvence altına almaktayız.sigortali-asansorlu-mersin-nakliyat-sirketi

Taşıma-konusunda kendimize güven inancımız tam oluşu; taşıma sonrası ödeme alınmaktadır. Müşterilerimiz bizler için değerlidir. Sizlerin huzuru ve mutluluğu bizim için kazanılan bir başarıdır. Dikkat etmeniz piyasadaki korsan, yetki belgesi olmayan, kendi taşıma aracı olmayan kendilerini firma gibi tanıtan kişilere dikkat etmeniz. Çok ucuz fiyatlara evinizi taşıyayım derken çok daha fazla paralar ödemeyin. Mersin merkezli olan Fırat Nakliyat Türkiye’mizin tüm il  ve ilçelerine şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetini vermektedir.

Mersin de ise merkez dahil olmak üzere; mezitli Nakliyat Şirketleri, yenişehir Nakliyat Şirketleri, çamlıyayla Nakliyat Şirketleri, anamur Nakliyat Şirketleri, erdemli Nakliyat Şirketleri, tarsus Nakliyat Şirketleri, toroslar Nakliyat Şirketleri, mut Nakliyat Şirketleri, gülnar Nakliyat Şirketleri, aydıncık Nakliyat Şirketleri, silifke Nakliyat Şirketleri, akdeniz Nakliyat Şirketleri, bozyazı Nakliyat Şirketleri ilçelerimizede evden eve asansörlü nakliyat hizmetimiz sunulmaktadır.

Mersin Nakliyat Şirketleri İrtibat :05324203301