15.08
2017

Share to

Mersin Nakliye

Mersin Nakliye

konusunda diğer illerimize nazaran firma bazında karabalık ve daha yoğun bir şehir olmasıyla göze batmaktadır. Özellikle Mersin ili transit geçiş güzergahı olmasından dolayı lojistik sektörü gelişmiş ve çeşitlilik konusunda zenginleşmiş gözde ilimizdir. Daha önemlisi Mersin limanı son yıllarda orta doğu ülkelerine açılan kapı haline gelmiştir. Fırat Nakliyat lojistik sektörleri dalı içerisinde evden eve hizmeti veren kaliteli ve güvenli firma olması dolayısıyla tercih edilen şirketlerin başında  gelmektedir. Asansörlü ve ambalajlı şehir içi – şehirlerarası evden eve nakliyat konusunda uzman kalifiyeli personel ile uzun – kısa şaseli araç filomuzla sizlere garantili ev taşıma hizmetini uygun cazip fiyatlara sunmayı müşteri memnuniyeti maksimum seviyede tutmayı amaç edinmiştir.
Öz mal araç filomuzla Türkiye’nin bütün il ve ilçelerine evden eve taşımacılık hizmetini siz değerli vatandaşlarımıza sunmanın gururu içerisindeyiz. Bünyemiz de evden eve yük asansörü ile 25. kat a dek ev eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde en pratik şekilde ulaştırmaktayız. Günümüzde insanlarımızın toplu yaşam alanlarında yüksek konsept yaşam alanlarına yönelmesinden dolayı insan gücü ile zor olan ev nakliyesi teknolojisinin bize sunduğu asansörler ile daha hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Fırat Nakliye 15 yıllık sektörsel deneyim ile sizlere taşınmanın keyfini mutluluğunu yaşatmaktadır. Sizlere kalan yeni yuvanızın huzurunu mutluluğunun hayalini kurmak. Fırat Taşımacılık olarak ev araç gereçlerini A’dan Z’e toplanması, paketlenmesi, ambalajlanması personel tarafından yapılmakta, taşınan yeni mekanda ise istenilen yere kurulmaktadır. Özellikle insanlarımızın en çok tedirgin oldukları konu mobilyaların sökülmesi ve yeni yerde kurulum konusu, Fırat Evden Eve personeli bünyesinde uzman mobilya ustası de montaj ve montaj konusunda uzmanlaşmış olması sizlere sıfır kusurlu taşınma hizmeti vermektedir. Beyaz eşyalarınızı da söküp ve kurulumunu da bizler yapmaktayız. Sizlerin yapması gereken taşınma günü sadece özel değerli eşyalarınızı ve giysilerinizi toplamak geriye kalan tüm hizmeti bizler yerine getirmekteyiz.

Faaliyet Alanlarımız; evden eve, ofis ve büro taşımacılığı, fabrika ve mağaza taşımaları, hastane ve banka, fuar – sergi taşımaları, v.b. K1 ve K3 belgesinin taşıması mümkün olan tüm hizmeti Mersinli halkımıza itina ile sunmaktayız.

Mersin Nakliye evden Eve Fırat Taşımacılık
Yapı ve mimari teknolojilerinin gelişmesi yeni evlerin yapılmasını sağlamıştır. Bu durum ise taşınma işlemlerinde yüksek oranda artışa neden olmaktadır. Evden eve taşımacılık bugünlerde herkesin en az bir kere ihtiyaç duyduğu bir hizmettir. Günümüzde taşınma işlemi sağlıklı ve pratik bir şekilde yapılması herkesin istediği bir şeydir. Bu doğrultuda ev taşıma hizmetleri gelişmekte ve yoğun talep görmektedir. Özellikle ülkemizde gerek kiracıların ev değiştirme gerekse de yeni ev alan kişilerin taşınma işlemlerinin en hızlı şekilde gerçekleşmesi için Mersin nakliye firmaları hizmet vermektedir. Güvenli ve hızlı taşımacılığın tek yolu ise profesyonel bir çalışma sergileyen nakliye şirketi tercih etmektir.
Mersin Nakliye Hizmeti
Kalabalık nüfusu ve kentsel dönüşümle birlikte yeni yapılan evlerin arttığı Mersin’de evden eve nakliyat hizmeti veren Fırat nakliye şirketi müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bu hizmet anlayışı ile hareket eden firmamız, oldukça güvenli ve hızlı bir şekilde taşınma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ayrıca Mersin şehrinin bütün ilçeleri ve bölgeleri arasında nakliye hizmetlerini dilediğiniz gibi uygulamaktadır. Uygun fiyatları ise alternatiflerinin önüne geçmesini sağlamaktadır. Profesyonel kadrosu ve araçları ile eşyalarınızı sapasağlam taşımakta ve yerleştirmektedir.
Evden eve taşımacılıkta temel unsurların hepsini göz önünde bulunduran bir firma olarak, tercih edilen ve aranan bir evden eve nakliye firmasıyız. Nakliye firmamız, hızlı bir şekilde eşyalarınızı istediğiniz yere götürmekte ve yeni evinize taşımaktadır. Uzun ya da kısa mesafeler fark etmeksizin kolaylıkla ve sorunsuz bir şekilde taşınma işleminizi sonuçlandırmaktadır.
Mersin Nakliye Firması Seçilirken Nelere Dikkat Edilmeli?
Mersin ilinin farklı bölgelerinde adres değiştiren kişiler öncelikle eşyalarına zarar vermeyecek dikkatli ve düzenli çalışan bir nakliye firması tercih etmelidir. Bunun yanı sıra özellikle yüksek katlı binalar için farklı teknolojileri elinde bulunduran firmaların seçilmesi kolaylık sağlayabilmektedir. Örneğin; asansörlü taşınmalar yüksek yapılarda hız ve dikkat açısından büyük kolaylık sağlamaktadır. Uzun mesafeli taşımacılık işlemlerinde ise eşyalara sigorta yapan şirketler tercih edilebilir. Böylelikle güvenlik endişesi ortadan kalkacaktır. Mersin nakliye firması seçilirken profesyonel hizmet veren şirketler ön planda tutulmalıdır. Özellikle fiyata aldanarak evden eve taşımacılık yapan firmaların tercih edilmesi eşyaların zarar görmesine ve taşınma sürecini külfete dönüşmesine neden olmaktadır.