nakliye şirketi

Nakliye şirketi

olarak şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık konusunda Fırat Evden Eve ailesi olarak kurumsal ve sistemli bir şekilde profesyonel hizmetler  uygun navlun fiyatları ile güvenli taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Mersin Nakliye Şirketleri arasında yaptığı işin önemini ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan firmamız sizlere pratik hızlı nakliyat çözümleri vermektedir.
Evden Eve Nakliye Şirketinin en önemli özellikleri deneyimli uzman personel ve eşyaların paketleme sistemleridir. Bu iki ana hususta iyi hizmet veren firma sizleri nakliye başlangıcından sonuna dek sorun yaşamanıza sebebiyet verecek durumlarla karşılaşmamızın önüne geçecektir.

Evden Eve Nakliye Sektöründe Güvenli Nakliyeci ile çalışmak ev sahipleri için en önemli konu. Bizler nakliye şirketi olarak sizlere hizmet anlayışımız sizlerin memnuniyetine dayalı fikri ile yola çıktık. Bizlerin başarısı taşıdığımız siz değerli müşterilerin bizleri arayarak teşekkür etmenizdir.

Evden eve servislerinde diğer dikkat edilmesi gereken husus yapılan ambalaj teknikleridir. Eşyaların hijyenik ve zarar görmeden taşınması için firma olarak havalı pat pat ve naylon streçler kullanıyoruz.