20.10
2017

Evden Eve Taşımacılık

Evden eve taşımacılık

Ülkemizde mevcut yasalar, evden eve taşımacılık hizmetlerini regüle etmiş ve mevcut sektör yapılanma bu yasalar kapsamında meydana gelmiş durumdadır. Tabii maalesef her sektörde olduğu gibi evden eve taşımacılık sektöründe de bazı ruhsatsız firmalar faaliyetlerini sürdürmekte ve kalite standartları düşük hizmetler ortaya çıkabilmektedir. Fırat nakliyat olarak bu gibi olumsuzluklarla karşılaşmamanız için sizlere en iyi hizmetleri veren firma olarak sektörde yer alıyor ve kanuni sınırlamaların da üzerinde hizmetler üreterek katma değer yaratıyoruz. Sektörde evden eve taşımacılık uzmanı dendiğinde akla ilk gelen firmalardan olan Fırat nakliyat elbette bulunduğu seviyeye gelebilmek için oldukça çetin bir yolu kat etmiş ve binerce mutlu müşterinin teveccühü ile sektör lideri olmuştur. Firmamız bu unvanı korumak için stratejik ve taktik olarak tüm süreçlerde en yüksek nitelikleri benimser. Kalite bizim için bir özellik değil, temel vasıftır. Biz ayırt edici özelliklerimizi başka noktalardan sunuyor ve en yüksek standartları en uygun fiyatlarla sizlere sunarak, fark yaratıyoruz.

Bizden evden eve taşımacılık hizmetleri almanız durumunda, katlanacağınız maliyetin her kuruşuna değer bir hizmet alacaksınız. Bunu açıkça ifade etmek isteriz ki, Fırat nakliyat, sıradan bir taşımacılık firması değil, Türkiye’nin her yerine aynı anda servis yapabilen geniş filosu ve kaliteli hizmet anlayışı ile sektörün en büyük oyuncularından bir tanesidir.

Evden eve taşımacılık sürecinde öncelikle bizi arayıp, keşif talebinde bulunuyorsunuz. Adresinizde yapılacak keşfin ardından sizinle hizmet kapsamını ifade eden bir sözleşme hazırlıyoruz. Bütün taahhütlerimizi belirttiğimiz bu sözleşmede ayrıca eşyalarınızın değerlerinin sigorta altına alınması da söz konusudur ki, bu sayede herhangi bir olumsuzluğa karşı tam garanti altına alınırsınız. Bütün eşyalarınızın en iyi paketlenmesi ve en iyi koşullardan taşınmasının yanı sıra, olağanüstü durumların ortaya çıkması durumunda güvence altına alınmanızı sağlayan sigorta prosedürü, esasında kanuni bir zorunluluktur ve kurumsal evden eve taşımacılık firmalarının bu işlemi yapmaları opsiyon değildir. Biz sizin için kapsamı en geniş sigorta seçeneğini sunuyor ve güvenliğinizi ön planda tuttuğumuz işlemlerimizde mali riskinizi de sıfır seviyesine indirgiyoruz. Hemen arayın, siz de kalite ile tanışın.

31.08
2017

evden eve taşımacılık firmaları

Evden eve Taşımacılık Firmaları

Taşınmak modern hayatın bir gerçeğidir. Her ne kadar yerleşik bir hayat kurmak ve ömrümüzün sonuna kadar aynı yerde yaşamak istesek de pek çok sebepten dolayı zorunlu olarak taşınmak durumunda kalırız. Tabii yeni bir ev satın alıp, taşınmak zorunluluğun ötesinde mutlu bir süreç olacağından bizim de sizin için arzu ettiğimi birincil taşınma sebebinin bu olmasını dileriz. Lakin, şehir yaşantısının bir parçası olmak, hele ki kamu personelliği yapmak veya ülke çapında faaliyet gösteren kurumsal şirketler çalışmak, bütün ülkenin sizin eviniz olması sonucunu doğuracaktır. Elbette bu durumda Evden eve Taşımacılık şirketleri sizin esas maliyet kalemlerinizden birisini oluşturacak ve kartvizit albümünüzün pek çok hanesi Evden eve Taşımacılık şirketleri tarafından işgal edilecektir.
Evden eve Taşımacılık şirketleri dendiğinde aklınıza koliler, yorgun ve bitkin günlr ve geceler geliyor olabilir. Geleneksel olarak durum bundan farklı değildir. Hatta hala kimi firmalar, sizi de aktif bir personel olarak kullanır. Niteliksiz firmaların sunduğu bu eksik hizmetlerden sıkıldıysanız, Evden eve Taşımacılık şirketleri sektöründe size bambaşka bir deneyim vaad eden firmamızın hizmetleri hakkında söyleyeceklerimize kulak veriniz. Elinizi hiçbir şeye değdirmeden, zaten sıkıntılı bir süreç olan Evden eve Taşıma sürecini göz açıp kapayana kadar tamamlayan Fırat Nakliyat, Evden eve Taşımacılık şirketleri içersinde fark yaratan çizgisi ile diğer kartvizitlere bir daha asla göz atmayacağınız bir deneyim yaşatmak üzere hizmetler üretmektedir.

Evden Eve Taşımacılık

Kanuni zemini çok eskiye uzanmayan, ancak günümüzde devlet tarafından sıkı biçimde denetlenen Evden eve Taşımacılık şirketleri her ne kadar ciddi bir kamusal sorumluluk altında olsalar da, maalesef pek çoğu gerekli vasıflara hala sahip değildir. Üzülerek belirtmek gerekir ki, sektörde çok sayıda kaçak iş yapan kişi ve kuruluş da bulunmaktadır.
Evden eve Taşımacılık şirketleri, diğer tüm şirketler gibi, Türk Ticaret Kanununun ilgili maddelerince kurulurlar. Dileyen herkes elbette iştirak kurabilir, lakin şirketin kanun nazarında kurulması, Evden eve Taşımacılık şirketi olarak faaliyet gösterebilmesi için yeterli değildir. Karayolları Taşımacılık Yönetmelikleri gereğince Evden eve Taşımacılık şirketleri pek çok ek yükümlülüğe sahiptir ve teoride bu yükümlülüklerin yerine getirilmesi durumunda asgari kalite standartları ve güvenlik tesis edilmiş olacaktır.
İşte Fırat Nakliyat olarak farkımız da bu noktada ortaya çıkmaktadır. Biz yalnızca kanunun öngördüğü asgari koşulları tesis etmeyip, en yüksek standartlarda hizmeti en uygun maliyetlerle ortaya koymayı hedefleriz. Bu kapsamda toplam kalite ilkelerini benimser ver ve evrensel Evden eve Taşımacılık şirketleri standartlarına uygun şartları müşterilerimize sunarız. Uzun yıllardır içerisinde olduğumuz Evden eve Taşımacılık şirketleri sektöründe varlığımızı ve bulunduğumuz mevkiyi müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmetlere borçlu olduğumuzun bilincindeyiz. Bu kapsamda sürekli geliştirdiğimiz iş sunumumuzu daha yüksek standartlara ulaştırmak için prosedürler ve donanım konusunda dünyadaki gelişmeleri an be an takip ediyor ve sistemimize entegre hale getiriyoruz.
Hizmetin Farklı Boyutu
Evden eve Taşımacılık şirketleri, iddia ettikleri gibi evden – eve taşımacılık yapmalıdır. Yani kapının önünden – kapının önüne taşımacılık kanunda yeri olan bir uygulama değildir. Firmamızın öncelikli iddiası sizlerin taşınma sürecine dahil edilmeyeceği yönündedir ki evrensel teamül de bu yöndedir.
Taşınma sürecinde özel eşyaların toğlanması haricindeki tüm süreçler tarafımızdan sağlanır ve mükemmel biçimde süreç tamamlanır. Eşyalarınızın sökülüp, varış noktasında tekrar monte edilmesine kadar uzanan geniş bir işlem sistematiği Evden eve Taşımacılık şirketleri tarafından sunulması gereken standartlar arasında yer alması gereken hususları kapsamaktadır. Siz de Evden eve Taşımacılık şirketleri içerisinde fark yaratan çizgisiyle firmamız müşterilerinden olmak isterseniz bizi hemen arayabilir ve hizmetlerimizden kolayca faylanabilirsiniz.