14.08
2018

Mersin istanbul Asansörlü Nakliye

Mersin-İstanbul Asansörlü Nakliye

Taşınma işi, gerçekleştirildiği zaman çoğu durumda nakliyat şirketlerine göbekten bağlı bir faaliyettir. Bu durumda da uygun fiyatlı ve işini özenli yapan bir nakliye firması bulabilmek zor olabilmektedir. Fırat Nakliyat olarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan bir evden eve nakliye şirketiyiz. Bu anlamda firmamız, uzun yıllardır sektöründe verdiği hizmetler ve edindiği referanslar ile kendisini kanıtlamıştır. Profesyonel taşımacılığın ve işe olan bağlılığın en yüksek seviyede önemsendiği Fırat Nakliye, Mersin-İstanbul asansörlü nakliye işleriniz için adeta biçilmiş kaftandır.

Mersin İstanbul Asansörlü Nakliye Nasıl Yapılır?

Bir nakliyat firmasının olmazsa olmazı elbette eşyaların konularak taşınacağı araçlardır. Bu araçların boyutlarının ve taşıyabilecekleri eşyalara göre seçilmeleri, taşımacılık alanında büyük bir önem taşımaktadır. Evden eve nakliyat işleri yapılırken ne yazık ki pek çok firma bu önemli adımı atlamakta ya da görmezden gelmektedir. Ancak Fırat Nakliyat ile böyle bir duruma asla düşmezsiniz. Eşyalarınız eğilip bükülmeden ve kırılma, saçılma tehlikesi olmadan uygun araçlarla, Mersin-İstanbul asansörlü nakliye sayesinde kolayca taşınır.

Mersin-İstanbul arası yapılacak nakliyelerde asansör tercih etmek uygun bir fikir olacaktır. Zaten taşıma esnasında hayli bir yol gelmiş olan eşyaları bir daha hırpalamadan, bir asansör düzeneği kurarak taşımak, en zahmetsiz ve güvenli yollardan biridir. İşinin ehli profesyoneller tarafından kurulan asansörü düzeneğiyle evden eve nakliyat işleriniz kolayca ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Asansör düzeneği yalnızca hedeflenen yere değil, ilk destinasyona da kurularak faal hale getirilebilir. Böylelikle, iki yerde de eşyalar zedelenmeden ve hızlıca nakliye işlemiş gerçekleştirilmiş olur.

Asansör düzeneğini kurmak kolay bir iş olarak görünebilmektedir. Ancak gerçekte ise durum bundan çok farklıdır. Taşımacılık esnasında sağlıklı bir asansör düzeneği kurabilmek için, senelerdir bu işle uğraşan ve uzmanlık alanlarından biri de asansörlü taşımacılık olan bir firma ve o firmanın çalışanlarının olması gerekmektedir. Aksi takdirde, kurulacak asansör düzeneği sağlıklı olmayabilir ve çeşitli kazalara sebebiyet verebilir.

Sektöründe tercih edilen bir firma olmanın hakkını veren Fırat Nakliyat, asansörlü taşımacılığı da en profesyonel şekilde gerçekleştirmektedir. Bu anlamda Mersin-İstanbul arası evden eve nakliyat işlerinizde gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir firmadır.

02.08
2016

mersin-istanbul evden eve nakliyat

mersin-istanbul evden eve nakliyatMersinistanbul evden eve nakliyat  konusunda Fırat Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat hizmetlerimiz sigortalı, asansörlü ve uygun fiyatlara komple yada parça ev eşyası nakliyesi kesintisiz sunulmaktadır. Evden Eve nakliye yanı sıra Fırat Şehirlerarası Taşımacılık Fabrika, Mağaza, Dershane, Banka, Ofis, İş yeri, Hastane, Fuar, Sergi v.b. iş kolları anada taşımacılık hizmetleri sunmaktayız.

Mersin merkezli olan Fırat Nakliye Mersin’den haftanın her günü İstanbul’a, İstanbul’dan Mersin’e parça ev eşyası ve komple ev taşımacılığımız kaliteli ve ucuz uygun fiyatlara değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Taşıma sistemlerimiz kademeli sistemli ve titiz bir şekilde uygulanmaktadır. Bünyemizde barındırdığımız kadrolu elemanlarımız ev nakliye konusunda uzman personel olup yükleme ve indirme elemanlarımız aynı kişiler olduğundan kesinlikle sorun ve sıkıntı yaşanmamaktadır. Emaneten aldığımız ev eşyalarınızı teslim edene dek %100 iade garantisi sigorta poliçesi ile güvence altına alınmaktadır. 1998 yılından bu yana taşımacılık sektöründe hizmet veren nakliye şirketimiz %100 müşteri memnuniyeti ilkesi üzerine kurulmuştur.istanbul-mersin evden eve nakliyat

Son Olarak Bir kaç Uyarımız!

Evinizi taşıtırken firmanın tecrübeli olmasına özen gösterin. Tecrübe firmanın özünde birçok sorunların üstesinden gelebilme ve çözebilme yetisinin birikmesini sağlar. Çok eskilerde kurulmuş Türkiye şartlarında ayakta kalabilmiş bir firma her zaman için oluşabilecek mal zararınızın ödenme garantisi olabilir.Firmanın paketleme sistemi, paketleme yaparken kullandığı malzemeleri dikkatlice inceleyiniz.Bazı web sayfalarında birbirine benzer taşıma sistemleri ve resimleri görebilirsiniz.Resimler incelerken firmaya ait olup olmadığına dikkat ediniz.Öncelikle ambalaj maddesinde baloncuklu naylon kullanılmasını istediğinizi belirtiniz.

Mersinistanbul evden eve nakliyat her zaman sizlere en kaliteli evden eve taşımayı TürkiYe’nin her noktasına sunulmaktadır. Mersin ve İstanbul ilçeleri dahil şehirlerarası evden eve taşımacılık hizmetleri de kesintisiz ve garantili bir şekilde değerli ev sahiplerine sunulmaktadır.

Fırat Şehir içi ve Şehirlerarası Evden Eve Asansörlü Taşımacılık hizmetleri verdiğimiz başılca illerimiz İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Trabzon, Van, Erzurum, Gaziantep, Tekirdağ, Artvin, Antalya, Şanlıurfa, Konya, Kayseri, Diyarbakır, Mardin, Sakarya, Maraş, Çanakkale, Bolu, Eskişehir, Kocaeli, Aksaray, Osmaniye bu illerimize haftanın her günü ev nakliyesi servisimiz bulunmaktadır.Daha fazla bilgi veya Fiyat için bizleri arayabilir, merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.
7/24 Destek ve Fiyat Teklifi İsteyiniz…
Mobil: 0532 420 33 01