17.07
2017

mersin sigortalı nakliyat

Mersin Sigortalı Nakliyat konusunda Fırat Evden Eve Şehir içi ve Şehirlerarası Taşımacılık olarak bütün müşterilerimize güvenli ekonomik ev nakliyesi konusunda en kaliteli hizmetleri sunmayı ilke edinerek deneyimli uzman personelimizle 15 yıllık sektörsel deneyim ile kesintisiz 7/24 hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Özellikle bu sektörde ev sahiplerinin evini taşıtacağı firmayı çok iyi analiz etmeli gereken tedbirleri alması gerekir.  Nakliye görünürde basit olabilir lakin kontrolsüz ev taşımaları çok büyük zararlara veya baş ağrıtıcı konulara sebebiyet verebilmektedir. Belgesiz yada korsan ev nakliye şirketlerine verilen kıymetli ev eşyalarınız sigortasız taşındığı vakit oluşabilecek zararlar nakliyat şirketi tarafından karşılanmamaktadır. Uzun süreçli adli sorunları da beraberinde getirmektedir. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için bilinen ve tanınan firmalara eşyalarınızı emanet etmeniz sizler için daha sağlıklı olacaktır.

Kendi özmal araçlarımız ve bünyemizde bulunan kiralık araçlarımızla sizlere Türkiye’nin her noktasına parça ev eşyası yada komple nakliye hizmetlerimiz asansörlü ve sigortalı olarak istenilen tarihlerde yükleme ve teslim etme fırsatları sunmaktayız. Çoğu firma özellikle parsiyel taşımalarda istenilen zamanda taşıma yapma konusunda çok büyük sorunlar yaşayabilmektedir.