06.10
2017

Tekstil Taşımacılığı

Tekstil Taşımacılığı yaparken müşterilerin nakliye firmalarının teslim aldıkları ürünleri ne şekilde taşımasını yaptıklarını ve sigortalı olup olmadıklarına dikkat etmeleri daha sonraki sürpriz istenmeyen durumlarla karşılaşmaması için çok önemlidir. Tekstil taşıma hizmetleri hijyenik araçlar ve uzman personel aracılığı ile titiz bir şekilde yüklenmeli ve teslimat anına kadar tekstil ürünlerinin zararsız bir şekilde teslimatı yapılmalıdır.

Tekstil ve konfeksiyon ürünlerinizi özel askılı taşıma araçları veya uygun paketleme sistemleri ile taşımaktayız.

Ambalaj tekstil nakliyesinde çok önemli bir yer tutmaktadır. Uygun şekilde sorunsuz bir ambalajlama hizmeti elbiselerin dış etmenlerden gelebilecek zararlardan korunma altına alınır. Özellikle tekstil ürünlerinin kirlenmeden istenilen noktaya yada noktalara taşınması tekstil firması için önemlidir. Bizler tüm taşımacılık hizmetlerimizi sigortalı ve yüz de yüz müşteri memnuniyeti ilkesi üzerine kurduk. Oluşabilecek tüm zararlarınızı karşılama garantisi vermekteyiz.

Mersin Merkezli olan Fırat Taşımacılık sizlere Türkiye’nin 81 iline tekstil nakliyatı konusunda uygun cazip fiyat garantisi ile birlikte güvenli, hızlı nakliyecilik çözümleri sunmaktadır.

Faaliyet alanlarımız arasında; evden eve, hastane, okul, dershane, fabrika, mağaza, sergi, fuar, panayır, parça eşya taşımacılığını-da yapılmaktadır. 16 yıllık sektörsel deneyim tecrübe ile geniş araç filosu, profesyonel ekipler ile birlikte sizlere kusursuz nakliyat hizmetleri sunmaktayız.