22.06
2018

Nakliyat

Nakliyat Hizmetleri

Şehir içi ve Şehirlerarası Taşımacılık Hizmetlerimiz Kısaca ana başlıkları;

Evden Eve, Ofis Nakliye, İş Merkezi Nakliye, Okul Nakliye
Kamu kurumları nakliye, Hastane Nakliye, Çeyiz, Parça Eşya Nakliye ,Makina, Yedek Parça Nakliye, Banka Nakliye, Mobilya, Mutfak Ekipmanları Nakliye, Beyaz Eşya Nakliye

,

Evden Eve Nakliyat

Şehirlerin gelişmesi ve evlerin güzelleşmeye başlamasıyla birlikte ev taşımalarının sayısı her geçen gün artmaktadır. Özellikle kiracıların veya yeni ev satın alan kişiler için en önemli konular arasında taşımacılık yer almaktadır. Evden eve nakliyat hizmeti gerek eşyaların güvenle taşınması gerekse de taşınma sürecinin hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Bu noktada tercih edilecek olan nakliye firmasının güvenilir ve işini en iyi şekilde yapanlar arasından seçilmesi gerekmektedir. Taşınma sürecinin sorunsuz ve eksiksiz olarak tamamlanabilmesi için nakliye şirketi ve çalışanları profesyonelce üzerine düşen bütün görevleri yerine getirilmelidir.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat sürecinin en önemli unsuru taşıma işlemi gerçekleştiren firmadır. Bu doğrultuda deneyimli bir nakliye şirketinin seçilmesi taşınmanın kolayca tamamlanmasını sağlayacaktır. Bunun dışında taşıma işlemi için farklı firmalardan teklif alınmalıdır. Böylelikle zor durumda kaldığınızda elinizde farklı alternatifler olur. Özellikle fiyat konusunda kişiler kendileri için en uygun olanı tercih etmelidir. Ancak ucuz diye kötü bir firmanın tercih edilmesi eşyaların taşınma işlemi sürecinde zarar görmesine neden olabilmektedir. Ayrıca evin büyüklüğü, eşyaların hacimleri gibi konularda firmalara doğru bilgiler verilmelidir. Eksik ve yanlış bilgiler verildiğinde maliyet artabilir ve zaman kaybı meydana gelebilir. Eşyaların taşınma sürecinde zarar görmesini engellemek için eşyaların sigorta işlemini gerçekleştiren firmalar tercih edilebilir. Böylelikle taşınma işlemi sonrasında oluşabilecek zararların önüne geçebilirsiniz.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Evden eve taşımacılık işleminde firmalar, eşya sahiplerine birçok farklı avantajlar sunabilmektedir. Örneğin, bazı firmalar taşınma işlemlerinin yanı sıra marangoz, su ve elektrik tesisatçısı gizi hizmetler verebilmektedir. Ayrıca firmalar asansörlü taşımacılık seçeneği de sunmaktadır. Özellikle yüksek katlı binalara eşyaların kolaylıkla taşınmasını sağlayan asansörlü taşımacılıkta, fiyat biraz daha pahalı olmaktadır. Ancak asansörlü taşımacılık oldukça hızlı ve en az zarar ihtimalinin olduğu hizmettir. Yine eşyaların sigortalanması da oldukça önemlidir. Özellikle kırılma ihtimali olan eşyaların çok olduğu taşımacılıklarda sigorta oldukça önemlidir. Ayrıca firmalar günün her saati ulaşım hizmeti vermekte ve müşteri memnuniyetini önemsemektedir. İşinde uzman bir firma olarak sektöründe kaliteli hizmet sunan bir evden eve nakliye şirketiyiz. Güvenilir ve kaliteli bir nakliye hizmeti için bizi tercih edebilir, eşyalarınızı güvenilir ellere teslim edebilirsiniz.

Şehir içi ve Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Nakliyat hizmeti hayatımızın her alanında yer almaktadır. Nakliyat denilince aklımıza ilk gelen bir eşyanın yada bir ürünün bir yerden biryere taşınmasıdır. Nakliyat sistemleri her geçen gün daha hızlı ve pratik bir şekilde yapılmaktadır. Faaliyet alanlarımız içerisinde en yoğun olan ise evden eve nakliyat hizmetidir. Bu sektörde sizlere en kaliteli ve güvenli nakliye hizmetini en uygun fiyatlara taşımak için tüm birikimlerimizi sizlerle paylaşmaktayız. Özellikle insanlar toplu yaşam alanlarına talebi arttıkça taşınma gereksinimi de artmaktadır. İlkel yapılan ev taşımaları şuan genellikle teknolojik nimetlerin bize sağlamış olduğu ürünlerle daha çok hızlı bir şekilde daha güvenli yapılmaktadır.

 

12.08
2016

Mersin Nakliyat

Mersin Nakliyat Şehirlerarası Asansörlü Evden EveMersin Nakliyat Şehirlerarası Asansörlü Evden Eve Fırat Evden Eve Nakliyat olarak şehir içi evden eve yanı sıra Türkiye’nin tüm il ve ilçeleri nede asansörlü, sigortalı, güvenli, hızlı, ekonomik, istenilen zamanda teslimat şartı ile kesintisiz ve sorunsuz taşımalarını ev nakliyesi sektöründe 18 yıllık deneyim ile siz değerli vatandaşlarımıza sunmaktayız. Mersin merkezli olan Fırat Evden Eve Şirketimiz sizlerden emaneten aldığı değerli ev eşyalarınızı uygun ambalaj sistemleri ile taşınmaya uygun hale getirmektedir. Evinizi taşımadan önce kesinlikle müşteri ile taşıma anlaşmasını yapılarak evinizdeki tüm eşyanızı sigorta güvence si altına almaktadır. Doğabilecek istenmeyen durumlarda yüz de yüz iade garantisi ile sizlerin menfaatini en ön planda tutmaktadır.

Mersin Yenişehir Bahçelievler de bulunan firma merkezimiz sizleri ağırlamaktan kıvanç duymaktadır. Bizleri ziyaret ederek merak ettiklerinizi sorabilir taşınacak il yada ilçe için taşınma fiyatı sorabilirsiniz.

Ayrıca ev taşımacılığı sektöründe Mersinli hemşehrilerimize bir ilk olarak 25. kat a dek yükselebilen evden eve yük asansörü hizmeti ile sizlere daima en iyi kaliteli nakliye hizmetini en uygun fiyatlara sunmayı amaç edinmiştir.

Evden Eve Nakliyat faaliyetlerimiz yanında fabrika, mağaza, okul, dershane, banka, iş yeri, ofis, mobilya, çeyiz eşyaları, fuar malzemeleri v.b K1 uygun tüm eşyaları da yurt içinde tüm illere taşıma hizmeti verilmektedir.

Mersin Nakliyat Şehirlerarası Asansörlü Evden Eve artık çok daha profesyonel. Bir taşıma sürecinde aklınıza gelebilecek A’dan Z’ye aşama firmamızca düşünülmüş ve çıkabilecek sorunlara karşı çözümler üretilmiştir. Fırat Evden Eve fiyat konusunda kaliteden  ödün vermeden uygun fiyatları sunmaya gayret etmektedir.Sahip olduğu bir diğer önemli husus taşıma sigortasına sahip olmasıdır. Şehir içi ve Şehirlerarası nakliyat hizmeti  sunan tam donanımlı araçları ve profesyonel ekibi ile taşınma diyince ilk akla gelen firma olmuştur. Sizin için önemli olan eşyalarınızın nakliyesinde bırakın Fırat evden eve nakliyat uzman ve tam donanımlı ekibi ile tüm sorunları ve zorlukları aşsın. Zamanlama ve güvenliği ilke edinmiş yılların şirketi olan Fırat Nakliyat nakliyecilik hizmetleri sunmaktan gurur duyar. Taşınma sürecinde eşyalarınız güvende olsun istiyorsanız bir telefon kadar uzaktayız. Şehirlerarası evden eve nakliyat firması taşıma esnasında her türlü paketleme, nakliye, varış yerindeki gümrük işlemleri, eve teslimi ve evde kolilerin açılması mobilyaların yerleştirilmesi, de monte edilen mobilyaların tekrar monte edilmeleri itinalı bir biçimde yapılmaktadır.