17.08
2018

Mersin Evden Eve

Mersin Evden Eve

Nakliye; Yapı ve mimari teknolojilerinin gelişmesi yeni evlerin yapılmasını sağlamıştır. Bu durum ise taşınma işlemlerinde yüksek oranda artışa neden olmaktadır. Evden eve taşımacılık bugünlerde herkesin en az bir kere ihtiyaç duyduğu bir hizmettir. Günümüzde taşınma işlemi sağlıklı ve pratik bir şekilde yapılması herkesin istediği bir şeydir. Bu doğrultuda ev taşıma hizmetleri gelişmekte ve yoğun talep görmektedir. Özellikle ülkemizde gerek kiracıların ev değiştirme gerekse de yeni ev alan kişilerin taşınma işlemlerinin en hızlı şekilde gerçekleşmesi için Mersin nakliye firmaları hizmet vermektedir. Güvenli ve hızlı taşımacılığın tek yolu ise profesyonel bir çalışma sergileyen nakliye şirketi tercih etmektir.

Mersin Nakliye Hizmeti

Kalabalık nüfusu ve kentsel dönüşümle birlikte yeni yapılan evlerin arttığı Mersin’de evden eve nakliyat hizmeti veren Fırat nakliye şirketi müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bu hizmet anlayışı ile hareket eden firmamız, oldukça güvenli ve hızlı bir şekilde taşınma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ayrıca Mersin şehrinin bütün ilçeleri ve bölgeleri arasında nakliye hizmetlerini dilediğiniz gibi uygulamaktadır. Uygun fiyatları ise alternatiflerinin önüne geçmesini sağlamaktadır. Profesyonel kadrosu ve araçları ile eşyalarınızı sapasağlam taşımakta ve yerleştirmektedir.

Evden eve taşımacılıkta temel unsurların hepsini göz önünde bulunduran bir firma olarak, tercih edilen ve aranan bir evden eve nakliye firmasıyız. Nakliye firmamız, hızlı bir şekilde eşyalarınızı istediğiniz yere götürmekte ve yeni evinize taşımaktadır. Uzun ya da kısa mesafeler fark etmeksizin kolaylıkla ve sorunsuz bir şekilde taşınma işleminizi sonuçlandırmaktadır.

Mersin Nakliye Firması Seçilirken Nelere Dikkat Edilmeli?

Mersin ilinin farklı bölgelerinde adres değiştiren kişiler öncelikle eşyalarına zarar vermeyecek dikkatli ve düzenli çalışan bir nakliye firması tercih etmelidir. Bunun yanı sıra özellikle yüksek katlı binalar için farklı teknolojileri elinde bulunduran firmaların seçilmesi kolaylık sağlayabilmektedir. Örneğin; asansörlü taşınmalar yüksek yapılarda hız ve dikkat açısından büyük kolaylık sağlamaktadır. Uzun mesafeli taşımacılık işlemlerinde ise eşyalara sigorta yapan şirketler tercih edilebilir. Böylelikle güvenlik endişesi ortadan kalkacaktır. Mersin nakliye firması seçilirken profesyonel hizmet veren şirketler ön planda tutulmalıdır. Özellikle fiyata aldanarak evden eve taşımacılık yapan firmaların tercih edilmesi eşyaların zarar görmesine ve taşınma sürecini külfete dönüşmesine neden olmaktadır.

16.12
2016

Evden eve nakliye

Evden eve Nakliye


Fırat Şehirlerarası ve şehir içi firması olarak bu sektörde 18 yıllık deneyim ve kazandığımız tecrübe ile sigortalı, ambalajlı, garantili, asansörlü hizmetleri sizlere en uygun fiyatlara sunmayı amaç edinmiştir. Profesyonel ev işinde uzman ekip ve araç gereçlerimiz le sizlere sorunsuz, huzurlu evinizi taşıma garantisi sunuyoruz. Ev taşımacılık hizmet sektörü arasında olduğundan fiyatlar firmalar arasında farklılık gösterebilir. Ev sahiplerinin öncelikli olarak belgesi, öz-mal aracı, ofisi olan, birkaç referansı olan bir firma bulmak fiyat araştırması daha sonra olmalıdır. Bunun sebebi ise insanlarımız eskiden olduğu gibi eş dosttan fikir yada bilgi almaktansa teknolojinin nimeti internet aracılığı ile  bulmak istediği her-şeyi neredeyse A’ dan Z’ ye bulabilmektedir. Avantajı olduğu gibi dej avantajları da olmaktadır. Firma olmayıp ta web sayfası düzenleyerek kendisini evden eve nakliye şirketi olarak tanıtan sahte şirketlerin sayısı da çok fazla. sektör büyük oldukça korsan ve belgesiz çalışan şahıs firmaların sayısı da artmaktadır. Bu tarz kişiler sizlere büyük ihtimalle çok ucuz ücretler sunarak sizlerden peşinat alıp ortadan kaybolmaktadır. Daha kötüsü hem paranız dan oluyorsunuz hemde zamanın da taşınmadığı için mağdur olmaktasınız.
Sizlere önerimiz karşılıklı ön anlaşma sağlandıktan sonra nakliyat taşıma sözleşmesi düzenleyiniz. Şirket kaşesi ve şirketin sahibinin imzası olduğuna dikkat ediniz. Verdiğiniz kapora içinde ayrı tahsilat makbuzu da alınız. Bu tarz evraklar sizleri kanuni anlamda hak iddia edebilmenize olanak sağlayacaktır.

Herşeyin ürünün ve araç gerecin bir fiyatı olduğu gibi taşımacılık hizmetinizde bir ücreti vardır. Evden eveciler arasında fiyatlar kullanılan paketleme ambalaj ve araçlara bağlı olarak değişmektedir. Fırat Nakliyat sizler in değerli ev eşyalarına en son sistemli araçlarla ve en uygun ambalaj sistemlerini sunmaktadır….

Özellikle ev nakliye firması olarak sizlere söz verdiğimiz tarihte evinizi yüklüyor ve teslimatını yapmaktayız. Evden eve şirketleri arasında kendimize en sıralarda yer bulmamızın en büyük sebeplerinden biri ise müşteri memnuniyetinin bizler için en kaliteli ulaşılabilir reklam olduğundan iş sonunda müşterilerimiz den yaptığımız hizmetin ücretini talep etmekteyiz…

Evden eve nakliye hakkında daha fazla bilgi ve fiyat talebiniz için bizleri 7/24 mobil hattımız dan ulaşabilirsiniz…