20.10
2017

Evden Eve Taşımacılık

Evden eve taşımacılık

Ülkemizde mevcut yasalar, evden eve taşımacılık hizmetlerini regüle etmiş ve mevcut sektör yapılanma bu yasalar kapsamında meydana gelmiş durumdadır. Tabii maalesef her sektörde olduğu gibi evden eve taşımacılık sektöründe de bazı ruhsatsız firmalar faaliyetlerini sürdürmekte ve kalite standartları düşük hizmetler ortaya çıkabilmektedir. Fırat nakliyat olarak bu gibi olumsuzluklarla karşılaşmamanız için sizlere en iyi hizmetleri veren firma olarak sektörde yer alıyor ve kanuni sınırlamaların da üzerinde hizmetler üreterek katma değer yaratıyoruz. Sektörde evden eve taşımacılık uzmanı dendiğinde akla ilk gelen firmalardan olan Fırat nakliyat elbette bulunduğu seviyeye gelebilmek için oldukça çetin bir yolu kat etmiş ve binerce mutlu müşterinin teveccühü ile sektör lideri olmuştur. Firmamız bu unvanı korumak için stratejik ve taktik olarak tüm süreçlerde en yüksek nitelikleri benimser. Kalite bizim için bir özellik değil, temel vasıftır. Biz ayırt edici özelliklerimizi başka noktalardan sunuyor ve en yüksek standartları en uygun fiyatlarla sizlere sunarak, fark yaratıyoruz.

Bizden evden eve taşımacılık hizmetleri almanız durumunda, katlanacağınız maliyetin her kuruşuna değer bir hizmet alacaksınız. Bunu açıkça ifade etmek isteriz ki, Fırat nakliyat, sıradan bir taşımacılık firması değil, Türkiye’nin her yerine aynı anda servis yapabilen geniş filosu ve kaliteli hizmet anlayışı ile sektörün en büyük oyuncularından bir tanesidir.

Evden eve taşımacılık sürecinde öncelikle bizi arayıp, keşif talebinde bulunuyorsunuz. Adresinizde yapılacak keşfin ardından sizinle hizmet kapsamını ifade eden bir sözleşme hazırlıyoruz. Bütün taahhütlerimizi belirttiğimiz bu sözleşmede ayrıca eşyalarınızın değerlerinin sigorta altına alınması da söz konusudur ki, bu sayede herhangi bir olumsuzluğa karşı tam garanti altına alınırsınız. Bütün eşyalarınızın en iyi paketlenmesi ve en iyi koşullardan taşınmasının yanı sıra, olağanüstü durumların ortaya çıkması durumunda güvence altına alınmanızı sağlayan sigorta prosedürü, esasında kanuni bir zorunluluktur ve kurumsal evden eve taşımacılık firmalarının bu işlemi yapmaları opsiyon değildir. Biz sizin için kapsamı en geniş sigorta seçeneğini sunuyor ve güvenliğinizi ön planda tuttuğumuz işlemlerimizde mali riskinizi de sıfır seviyesine indirgiyoruz. Hemen arayın, siz de kalite ile tanışın.

14.10
2017

nakliyat evden eve firmaları

Nakliyat evden eve firmaları sizlere evinizi taşırken sundukları hizmetler ile ev eşyalarınızın güvenli bir şekilde istediğiniz il veya ilçeye taşıma servisleri sunmaktadır. Sizlere kalan yalnızca özel giyim ve ziynet eşyalarınızı toplamak ve kenara çekilip evden eve firmalarının personellerine evin derlenmesi, toplanması, paketlenmesini yeni evinizde kurulumunu izlemek kalsın. Evden Eve şirketleri mobilyalarınızın de-montajını, mutfak araç gereçlerinizin sarılıp paketlenmesini, yatak,çekyat, mobilya türü eşyalarınızın havalı pat pat ambalaj ürünleri ile taşınmaya uygun şekilde ambalajlanması kısacası A’dan Z’ye tüm işlemleri evden eve nakliyat şirketleri taşımacılık hizmetleri içinde sizlere sunmaktadır.

EVDEN EVE NAKLİYAT AŞAMALARI

Profesyonel evden eve nakliyat firmaları ile çalışmanız sizlerin stressiz, sıkıntısız, zararsız, sorunsuz bir nakliye süreci geçirmenizi sağlar. Uzman Ekip  ve Kaliteli Şirketler sizlere sigortalı ve güvenilir ev taşıma hizmetleri sunar. Korsan Taşımacılık Firmaları oluşabilecek hasar durumunda sizlere gereken desteği vermeyeceğinden büyük sorunlar yaşamanıza maddi konuda zararlar verebilir. Bu sebeple nakliye firmasını iyice araştırıp fiyat konusuna takılmamanızı tavsiye ederiz. Ucuz nakliyat doğurabileceği sorunları yaşamamanız yeni evinizde huzurlu bir ortam içinde olmanız için ofis merkezli ve belgeli şirket ile çalışmaya özen gösteriniz.