Taşımacılığı

Taşımacılığı

Fırat Ev Taşımacılığı konusunda sigortalı ve asansörlü; profesyonel ekip ve geniş araç filosu ile güvenli, ekonomik hizmetleri Türkiye’nin bütün il, ilçe, köy, kasaba, beldelere kesintisiz ulaştırmaktadır. Komple veya parça ev eşyalarınızı özenle topluyor, uygun şekilde paketlemesini yaparak dikkatlice yükleme aracına düzgün şekilde yerleştiriyoruz. Ayrıca yükleme ve boşaltma yapan personelimiz aynı kişiler olduğundan indirme esnasında herhangi bir karışıklık yada zarar görecek bir durumla karşılaşmamaktadır. Fırat Evden Eve hizmetleri yanı sıra;

Ofis Taşımacılığı, iş merkezi taşımacılığı, fuar taşımacılığı, hastane taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, mobilya taşımacılığı, beyaz eşya taşımacılığı, yurt-içi taşımacılığı gibi servisleri de sizlere en uygun ücrete sunmaktayız.

Taşımacılık konusunda sizlere kaliteli nakliyecilik hizmetlerini uzman ekiplerle beraber yurt içinde az çok demeden ekonomik ücretler ile sizlere en hızlı şekilde servisleri geniş araç filosu ile istediğiniz ölçüler de araç talebinde bulunabilirsiniz.
Kargolama taşımacılığı konusunda Fırat Nakliyat sizlere Mersin merkezli şirketimiz de genel nakliye firmalarından daha öncü olduğunu sizlerin memnuniyetinden oluşmaktadır.

Mersin Evden Eve Nakliyat